Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt Gyakorikérdéseken privát...

Itt Gyakorikérdéseken privát üzenetben nem szokás köszönni?

Figyelt kérdés
Az üzenetben válaszolók nagy része ugyanis nekem nem szokott köszönni, pedig én mindig udvariasan, köszönve írok rá mindenkire. Itt nem szokás vagy csak én fogom ki a bunkókat?
2013. okt. 19. 14:49
 1/9 anonim válasza:
Nem szokás
2013. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És miért nem?
2013. okt. 19. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem ir egy sziát én visszairom, de ha nem tisztel meg a sziával, vagy köszönési móddal, akkor én sem köszönök.
2013. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a válaszok színvonalát! Főleg egy bizonyos kategóriában. Szerinted azok, akik olyan szinten aluli válaszokat írnak, vannak olyan kulturált lények, hogy majd szépen köszönjenek?
2013. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is ezt látom leginkább. Köszönök, szépen, tagoltan leirom, amit akarok, erre paraszt módon válaszolnak..
2013. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

miért olyan fontos udvariasan köszönni?

most ezért kiirtál egy kérdést?

most vagy komoly problémáid vannak, vagy csak nagyon unatkozol..

2013. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Az biztos, hogy neked komoly problémáid vannak, ha ezen így fennakadsz.
2013. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegnap a helyesírás, ma a köszönés, holnap mi lesz a baj? :)


A kommunikáció lényege, az információáramlás. Érted, amit akart mondani? Ha nem, akkor kérdezz vissza, ha másodjára sem tudja megfogalmazni legalább annyira, hogy értsd, akkor nem válaszolsz többet. Ha igen, akkor meg mi lesz jobb azzal, ha fennakadok valamin? :) Elvárások, amiket igazán senki nem tud megmagyarázni, hogy miért vannak.


Tisztelet? Ha köszönök az elején, és elküldelek a francba, akkor sem tiszteltelek, és ha nem köszönök is tisztelhetlek. Ez nem a való világ, itt a szabályok mások. Nem feltétlen formázom meg a leveleimet, nem feltétlen köszönök, és nem feltétlen várok el semmi olyat a másiktól, amit ha nem teljesít, akkor kiakadok... Ez itt a gyk. Remélem ezzel mindent kifejeztem! :)

2013. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kézzel írott postai leveleknél vagy emaileknél még megérteném, de fórumüzeneteknél teljesen felesleges.
2013. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!