Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez valami vicc akar lenni?...

Ez valami vicc akar lenni? Komolyan azt hiszi hogy egy csalót átverhet ilyen könnyen?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudtam hova kategorizálni a kérdést. :D


Nah a lényegre térek FaceBook-on egy ismerősöm 17 - 18 éves fiú nevezzük most "A" nak. napok óta pénzt kunyerál tőlem de nemtudok adni mert nekem sincs hiába mondom azért is kunyerál.


tegnap este készített egy áll facebook-ot nevezzük őt "B" nek egyébként az áll facebook lány és feltett néhány egyforma képet egy tini lányról gondolom egy ismerőse lehet a srác egyébként itt lakik abba a városban ahol én is.


Szóval "A" alap-ból ismerősöm de bejelölt engem "B" -vel is és olyan reggel 10 kor vissza igazoltam akkor még nem gondoltam volna hogy nem igazi lány de abból hogy a helyesírása "A"-nak és "B"-nek ugyan az és amikor "B" elkezdte mondani hogy ez meg az lesz ha küldök pénzt én mondtam előbb legyen ez meg az és aztán oda adom a pénzt.

nah és addig addig kérdezgette nincs e haverom aki letudná neki vinni békésre a pénzt mert hogy postán ne küldjem. hát én meg folyton mondtam nincs úgy nem jó ha személyesen viszem le? erre kérdezte biztos nincs majd irtam na jó rákérdezek egykét haveromra persze nem csináltam semmit a jelszó feltörő már törte őt :D holnapra tuti feltöröm nah akkor rögvest irt "A" hogy megoldódtak a pénzügyi problémái megy át békésre.

és mikor irt "B" hogy ráirt egykét ismimre naki irt rám? hát "A" azt irta :D ki az a (x,y) talán a barátnőd <3 stb.. stb.. és milyen levelet kell átvinni? eleitől fogva gyanús volt nekem de utánna.


a többi nemérdekes holnap megkapja a boritékot de nem pénz lesz benne hanem egy kis levél arrol h jól megszivta amatőr pancser.


véleményt?


ja és helyesírási hibákért bocsi nem tehetek róla hogy nemtanultam meg írni.



2014. márc. 28. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szóval Te miért is vagy csaló?
2014. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Rengeteg áll facebook kiszedek másokbol bizonyos infokat sok ember facebookját feltöltem egy lány akinek nem mondom nevét mondta h törjek fel két embert ha sikerrel járok kifizeti és még egyéb
2014. márc. 28. 22:56
 3/16 anonim ***** válasza:
Aha... amúgy neked mi az anyanyelved?
2014. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
magyar
2014. márc. 28. 22:58
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
És beszédben is szeretsz spórolni a toldalékokkal?
2014. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
már leirtam h nemtudok írni hylesírás általánaosba 3 as volt mert a tanár jószivü volt középbe egyes
2014. márc. 28. 23:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké, h rossz a helyesírásod, de fogalmazni tudsz? Csak a kíváncsiság kedvéért olvastam el a kérdést, de 3. nekifutásra pakoltam össze a dolgokat, akkora katymasz...

Vélemény? semmi, tojd le az egész pénzkunyeráló bagázst és kész...

2014. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A rossz helyesírásnál rosszul írsz le valamit, amit egyébként tudod, hogy kell mondani. Viszont ahogy írsz, az a beszélt nyelvben is feltűnő volna.
2014. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nem tudok fogalmazni elég gyakran ellógtam a sulibol amég jártam.


igen le is szarom a kunyerálókat de azért elég aljas h másnak agyák ki magukat ilyenkor szoktam vissza adni a kölcsönt az-az móresre tanítani azt aki szórakozik velem

2014. márc. 28. 23:02
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a történetről a véleményem: vakok közt a félszemű a király. Eléggé gyökér imserőseid vannak.

Te meg visszajelölsz minden csajt.

2014. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!