Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez valami vicc akar lenni?...

Ez valami vicc akar lenni? Komolyan azt hiszi hogy egy csalót átverhet ilyen könnyen?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudtam hova kategorizálni a kérdést. :D


Nah a lényegre térek FaceBook-on egy ismerősöm 17 - 18 éves fiú nevezzük most "A" nak. napok óta pénzt kunyerál tőlem de nemtudok adni mert nekem sincs hiába mondom azért is kunyerál.


tegnap este készített egy áll facebook-ot nevezzük őt "B" nek egyébként az áll facebook lány és feltett néhány egyforma képet egy tini lányról gondolom egy ismerőse lehet a srác egyébként itt lakik abba a városban ahol én is.


Szóval "A" alap-ból ismerősöm de bejelölt engem "B" -vel is és olyan reggel 10 kor vissza igazoltam akkor még nem gondoltam volna hogy nem igazi lány de abból hogy a helyesírása "A"-nak és "B"-nek ugyan az és amikor "B" elkezdte mondani hogy ez meg az lesz ha küldök pénzt én mondtam előbb legyen ez meg az és aztán oda adom a pénzt.

nah és addig addig kérdezgette nincs e haverom aki letudná neki vinni békésre a pénzt mert hogy postán ne küldjem. hát én meg folyton mondtam nincs úgy nem jó ha személyesen viszem le? erre kérdezte biztos nincs majd irtam na jó rákérdezek egykét haveromra persze nem csináltam semmit a jelszó feltörő már törte őt :D holnapra tuti feltöröm nah akkor rögvest irt "A" hogy megoldódtak a pénzügyi problémái megy át békésre.

és mikor irt "B" hogy ráirt egykét ismimre naki irt rám? hát "A" azt irta :D ki az a (x,y) talán a barátnőd <3 stb.. stb.. és milyen levelet kell átvinni? eleitől fogva gyanús volt nekem de utánna.


a többi nemérdekes holnap megkapja a boritékot de nem pénz lesz benne hanem egy kis levél arrol h jól megszivta amatőr pancser.


véleményt?


ja és helyesírási hibákért bocsi nem tehetek róla hogy nemtanultam meg írni.



2014. márc. 28. 22:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség volt az egészbe belefolyni. Amint B, egy "ismeretlen lány" elkezdett kunyerálni tőled pénzt, egyből ott kellett volna hagynod. De legalább akkor, amikor már enyhe sejtésed volt arról, hogy B igazából A. De leginkább akkor mikor a közös barátokat kerestétek B-vel.

Mindegy, a te dolgod.

2014. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem csak a csajokat bárki aki bejelöl vissza igazolom eddig aki megpróbált bármire rávenni amivel zsarolhat vagy bármilyen trükköt az húzta a rövidebbet pedig évente vagy 10 ilyen bepróbálkozik
2014. márc. 28. 23:04
 13/16 A kérdező kommentje:
és nincs olyan h visszajelölni olyan van hogy vissza igazolni
2014. márc. 28. 23:05
 14/16 A kérdező kommentje:

#11


figyelj 11-es általába mindíg belemegyek a játékba aztán jön a dolog trükkös része feltöröm szépen titokba majd törlöm a facebookját

2014. márc. 28. 23:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Szóval ahelyett, hogy hagynád a fenébe, tök feleslegesen pazarlod az időd ilyen hülyeségekre, és még élvezed is...remek.
2014. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Persze hogy élvezem a BOSSZÚ mindig édes :D
2014. márc. 30. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!