Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ír rám, ha nincs semmi...

Miért ír rám, ha nincs semmi mondanivalója?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú ismerősöm akivel nagyon ritkán találkozom és nem is vagyunk annyira jóban, szinte minden nap rámír facebookon hogy szia, mizujs? Aztán nem mond seemit, mindig én kell felhozzak valami témát ha tudok, és alig lehet belőle kirángatni a szavakat. Semmi értelmeset nem ír soha, max reagál arra amit írtam egy "aha" vagy "az jó" val,igazából olyan mintha le akarna koptatni, de hát ő ír rám! Én meg mindig kitalálom hogy mennem kell mert ez engem nagyon zavar! De ha nincs semmi mondandója akkor minek ír rám? Úgyis csak kínos csönd a vége, akrmit írok neki nagyon szűkszavúan válaszol csak! Miért csinálja ezt?

15/L



2014. márc. 29. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem szerelmes és ezért neki mind1, hogy mit ír,a lényeg, hogy kommunikáljatok :)
2014. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen.. szerintem is szerelmes :) szerintem azért nem ír, mert fél, hogy unalmas lenne neked bármi téma amiről ő írna neked és inkább azt várja, hogy te írj neki... ha tetszik amúgy neked a srác, akkor próbáld rávezetni valahogy hogy ő is szólaljon már meg, ha meg nagyon idegesít már, akkor le tudod tiltani a chat-ből ha épp nincs kedved vele beszélgetni..
2014. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) De hogyan vegyem rá hogy ő is mondjon valamit? Nekem nem az az unalmas ha ő ír, hanem ez! Én érzem kínosan magam emiatt! Meg azt nem értem, hogy ha tetszem neki miért nem hív el valahová élőben? Már nagyon rég óta ezt csinálja, ha szerelmes lenne belém csak lépett volna már valamit....
2014. márc. 29. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom... egy osztálytársam rám is, már egy hónapja minden hétvégén rám ír, amiatt hogy elkérje az órarendet. De amúgy meg nem beszélget velem, se semmi...
2014. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet csak ott mer veled beszélgetni, annyira kis nyuszi :) következő alkalomkor amikor ír neked, írd neki nyugodtan, hogy jobb szeretsz élőben beszélgetni, menjetek el sétálni egyet... majd kiderül mit lép erre... aztán majd meglátod sétánál is ilyen csendes-e :) amúgy milyen a srác haverjaival? suliban? visszahúzódó? vagy ott nagy dumás?
2014. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Nem egy suliba járunk, de úgy vettem észre hogy a haverjaival elég nagy dumás! És ha találkozunk élőben(úgy hogy vannak ott mások is) Akkor velem se visszahúzódó, de facebookon teljesen más, csak flegmán válaszolgat nekem!
2014. márc. 30. 10:22
 7/8 anonim válasza:

tipikus pasi :D egyetlen egyszer hozd fel tényleg h inkább élőben, ha nem nyúl és érdekled, élni fog a lehetőséggel :P aztán majd kiderül mennyire nagy dumás egy csajjal aki tetszik neki :D biztos cuki lesz :D


ha meg nem megy el, akkor hagyd :)

2014. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. márc. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!