Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyeseknek miért fájna válaszo...

Egyeseknek miért fájna válaszolni Facebookon az üzenetemre?

Figyelt kérdés

Főleg a fiúk nem válaszolnak, ha nekik írok, a lányok azok mindig szoktak.

Sokan csinálják velem, hogy látták, voltak fent azóta, mégse válaszoltak, és később se akarnak.

Pedig nem írok gyökérségeket.

Pl. volt egy általános iskolai iskolatársam, akivel most is egy iskolába járok csak középbe, és azzal köszönő viszonyban vagyok, szoktam neki Facebookon is néha írni, de ha ilyesmit kérdezek hogy "mit csinálsz ma este majd?" vagy "mit csinálsz most?" meg más, tök átlagos, ártatlan kérdésekre nem hajlandó válaszolni.

Miért nem szorult egyesekbe annyi emberség, hogy egy üzenetre választ adjanak?


2014. márc. 30. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez fura, amit csinálsz, hogy a semmiből felteszel neki ilyen kérdést.

Sok ember van, akivel köszönő viszonyban vagyok, de eszembe nem jutna ilyeneket kérdezgetni tőle, és nagyon furán néznék, ha ő megtenné.

2014. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én konkrétan egy régi ismerős hogyléte iránt érdeklődtem, de ő sem volt hajlandó a válaszra, pedig nem ilyet írtam neki, hogy mit csinál ma este. Ez van, nem kell mindenkivel jóban lenni.
2014. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Facebook tönkreteszi az emberi kapcsolatokat.
2014. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyet velem is csináltak már,amit te csinálsz.Egyik áltis osztálytársam sose beszéltem vele facen,de még annó áltiba se nagyon.Erre rám írt vmelyik nap,hogy lenne kedvem elmenni este vhová.Mondtam,hogy nem érek rá ami igaz is volt.

5-6 éve nem is láttam azt se tudom mi van vele,szerintem ő se tudja velem mivan és a semmiből rám ír? hát ha ráértem volna se mentem volna el.


Szerintem ezek hülye kérdések.Sok mindenkivel köszönő viszonyban vagyok,de mégsem kérdezek olyat,hogy ma este ráérsz vagy ilyesmi...

Max ha nagyon unatkozok akkor az üzenő falra kiírom vki nem jön el velem ide-oda stb :D


Amúgy azért válaszolhatnának.Én mindig mindenkit megtisztelek azzal ha kérdez vmit akkor válaszolok.

2014. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Miért nem szorult egyesekbe annyi emberség, hogy egy üzenetre választ adjanak?"


Ha nem válaszolnak, az is egy válasz: hagyj békén, túl sok vagy, ne nyaggass...

2014. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!