Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félcigány vagyok. Apukám...

Félcigány vagyok. Apukám cigány, anyukám magyar. A külsőmet teljesen az apám családjától örököltem de a személyiségemet biztos anyukáméktól és nagyon gátlásos és félénk vagyok hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már, piszkos rasszisták! Én is félcigány vagyok, nyugi. Engem nagyon sok atrocitás ért már, mivel barna a bőröm, és kicsit fura a természetem, de nem vagyok lopós. Nyugodj bele ebbe, és tűnj ki a többiek közül, hogy udvarias, kedves vagy, és ne kelljen félteniük a holmikat tőled, mert éntőlem nagyon félt mindenki hogy lopok
2014. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos a fajtátok 99%-a megbélyegzi a sorsotokat, de kitartás. :)
2014. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nem kértem a rasszisták véleményét de ezzel csak magatokat becsmérlitek le hogy milyen buták vagytok!!!
2014. ápr. 1. 14:50
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem rasszistáztam, ez tény. Nézd meg a BV intézeteket, hány százaléka cigány, és miket látsz a tévében, többnyire ugyancsak a ti fajtátok. Nem a te hibád ez, hanem a néped életszínvonala, "szokása". Nem attól leszel rasszista, hogy kimondod, cigánybűnözés van, hanem ha nyíltan vállalod, hogy te utálod őket. De százszor volt ez már itt téma, nem fogok veled vitába keveredni, leszarom a vádaskodásaidat.
2014. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%
Én is ugyanúgy vagyok mint te, és hiába minden te csak egy büdös cigány leszel pont mint én, itt nem számít a jellemed, már a születésedkor eldőlt a sorsod.
2014. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért ha normális egy cigány külsejű ember, akkor nem éri több hátrány, mint egy simán nagyon csúnya, őrült fejű bárkit. Be lehetne fejezni a pityergést, nem is visz sehova, és visszataszító is kicsikét.
2014. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!