Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Apám Roma anyám pedig magyar!...

Apám Roma anyám pedig magyar! Akkor én roma vagy magyar vagyok?

Figyelt kérdés

A Barátaim azt mondják magyar..

Anyám pedig hogy roma..



2013. júl. 2. 17:19
 1/7 Egy ork ***** válasza:
53%

Korcs. :)


Az vagy, aminek te vallod/érzed magad

2013. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szoktál lopni,csalni,hazudni? Igen?..akkor roma,ha nem akkor semmi gáz,magyar vagy :P


Am. viccet (és némi iróniát) félretéve szerintem is igaza van az első válaszolónak.Félvér vagy,de a lényeg,hogy minek vallod magad.

2013. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tökmindegy, ha becsületes és tisztességes vagy. Van roma osztálytársam, de köze nincs a fajtájához.
2013. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Romagyar
2013. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Félvér...mindkettő vagy végül is, de én is azt látom,hogy sok félvér vagy ide, vagy oda húz( a legtöbben a cigányokhoz), még sosem láttam,hogy mindkettőt felvállalta volna egy félvér.
2013. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha külsőre nagyon látszik rajtad, hogy roma az apád, akkor úgy is mindenki annak fog nézni. Ha pedig "nem látszik", akkor meg magyarnak.
2013. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem anyám cigány, apám sváb - magyarnak vallom magam, szerencsére nem is látszik rajtam. :D
2013. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!