Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a Justin Bieber?

Ki az a Justin Bieber?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 21:28
1 2
 1/11 Dimsal válasza:
Metroszexuális amerikai énekes srác.
2014. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Google, Wikipédia... stb. Nem kell mindent megkérdezni itt, főleg, ha tovább tart kiírni a kérdést ide, mint beírni a nevét a keresőbe.
2014. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első nő, akit férfivé operáltak.
2014. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2014. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez provokatív, de jól van, legyen, válaszolok rá, egy énekes.
2014. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
a melegek melege
2014. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy "férfi" "énekes".
2014. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egy köcsög
2014. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó...tehát akkor én normálisan válaszolok a kérdésedre...

Justin Biebert 2009-ben fedezte fel a You Tube-on Scooter Braun..... (Lazán megjegyzem nagy harcok közepedte nyerte meg ő Justint ugyanis Usher felvette a versenyt Scooter-rel Juju management-elése céljával..! ) Egyébként Ő egy nagyon híres énekes és mindössze azért melegezik mert 20 éves korára nagyon sok mindent elért...meg kell hagyni emellett rengeteg baromságot csinált,de ki nem??? És a sok irigy utáló csak a rosszakat hajlandó híresztelni,és még eszükben sincs azt amikor pl. felépített egy iskolát a szegény gyerekeknek.! A lényeg hogy ő egy nagyon jó énekes, amellett hogy egy csodálatos ember!!!! <33

2014. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy csodálatos ember.

Ő a példaképem.

Holnap úgy terveztem veszek egy kis kokót, beülök az autómba, száguldozok egy kicsit, néha megállok leköpni egy-két járókelőt, leütök egy pár srácot, akik kamerát fognak, majd hazamegyek, és megdobálom a szomszéd házát.

Aztán adócsalok egy jót, és álcaként jótékonykodok, nehogy félreismerjenek, és azt higyjék valami felelőtlen, nagyképű, narkós állat vagyok.

2014. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!