Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják, kritizálják...

Miért utálják, kritizálják olyan sokan Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom hogy ilyen b*zi olyan b*zi,egy kislány stb..

Meghallgattam pár számát,nem olyan rossz szerintem.

Mi a véleményetek erről?



2014. márc. 18. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
A számai nem rosszak, viszont maga az ember gáz, drogos, beképzelt alak.
2014. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%

Mert divat azt lehurrogni ami nem tetszik. Ciki szeretni a bíbört.

Én sem szeretem de nem beszélek róla undorodva, nem ócsárolom. Egyszerűen nem érdekel.

2014. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
én csak ki szoktam csapni rá, de a haver mondta utána, hogy ez nem nő, hanem fiú, csak még pejhedzik ...
2014. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Azért mert a gyerek:

nagyképű

drogos

rossz példát mutat

felelőtlen

beképzelt

és még sorolhatnám, emellett úgy néz ki mint egy b*zi. A zenéi nekem nem annyira tetszenek, még sem reklámozom a milyenségét.

2014. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kritizálom, csak nem bírom sem a zenéjét, sem a személyét. Idegesít.
2014. márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Mert igazuk van. Kész, passz.
2014. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Engem egészen addig nem irritált, amíg nem kezdte tolni ezt a standard "gazdagcsávólettembekaphatjátokbármitmegtehetek" életmódot. Annyira kiszámítható ez az egész.
2014. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Én egyszerűen azt nem értem, hogy miért kell akárkit is utálni. Főleg egy hírességet, akit sosem fogunk megismerni közelebbről, maximum a média által sugárzott személyiségét.

És ez alapján meg hülyeség megítélni egy embert.

Van pár jó a számai közt, bár én nem hallgatom, mert nem szeretem ezt a stílust.

2014. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem azért utálják őt mer féltékenyek rá. Nem drogos egyáltalán!! a média annak állította ám a rendőri nyilatkozatokbol kiderult h nincs drog a vérében!!:) én nagyon szeretem őt és akármit csinál nem fogom őt elítélni mer ő is egy ember aki véthet hibákat mint akárki más! És egyáltalán nem b*zi! Belieber4ever
2014. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
9# jogsi nélkül vezetett. Alkohollal és droggal a vérében. Ha ez nem elég illegális vagy még mindig tisztességesnek tartod, akkor megmondom, hogy bunkó, rendszeresen bulikat tart ( a szomszédait zavarja ), leköpte a rajongóit, részegen ment koncentre, begyógyszerezve, play back-ről énekel. De ha te ezután még mindig tisztességes, becsületes embernek tartod és rajongsz érte ( egyébként gyanúba keveredett, hogy nem is ő énekelt, de nem volt kellő bizonyíték ), akkor menthetetlen vagy.
2014. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!