Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veletek valami...

Történt már veletek valami vicces vagy kínos, mert fiatalabbnak, vagy idősebbnek néztek ki a korotoknál? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem velem, de szakadtam a röhögéstől, amit egy középiskolából meséltek a srácok, azaz hogy volt egy új tanár, aki frissen végzett, és úgy 23 évesen kinézett kb 16-nek, na és a "nagyok" azt hitték, hogy új diák, és a wc-ben jól elverték amolyan gólyabetörésképpen :D

Volt belőle némi botrány, de én hetekig szakadtam ...

2014. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

18 éves koromban gyerekeknek való NeoCitrant akart adni a patikus. Ugyanabban az évben történt, hogy a két évvel fiatalabb öcsémmel betértünk egy kocsmába, ő rendetelt két doboz sört, erre azt mondta a pultos, hogy "csak egyet adok, mert a kislánynak nem lehet". A dolog pikantériája, hogy mindkettőt magának vette, én nem szeretem a sört.

Néhány évvel később, 24 éves koromban, várandósan mentem vérvételre, és a bejelentkezésnél a gyerekrészlegre akartak irányítani. Igazából tényleg nem tudom, mi járt akkor a hölgy fejében.

2014. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Engem 25 évesen nem akartak beengedni egy szórakozóhelyre, mert nem hitték el, hogy már elmúltam 18. Személyi nem volt nálam, így mobilon felhívtam anyukámat (akkor már régen külön laktam) és odaadtam a biztonsági őrnek, hogy beszéljék le, hány éves is vagyok :)
2014. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

16 évesen, mivel akkoriban egyáltalán nem szoktam buszozni, vonatozni (gyalog jártam suliba), egy iskolai tehetségkutató program miatt mentünk el egy másik városba vonattal (több hozzám hasonló korú diákkal), én meg nem gondoltam bele, hogy vinnem kellene a diákigazolványomat. Odafelé elkapott egy kalauz, de nem büntetett meg, hanem áthúzta a retúr diákjegyemet, és mondta, hogy visszafelé vegyek 26 éven aluliaknak szólót. Így is tettem, visszafelé megbüntetett egy másik kalauz azzal, mert egyébként nem volt nálam semmilyen igazolvány, tehát nem tudtam igazolni, hogy 26 éven aluli vagyok.


A kocsmában vagy boltban szeszes ital vásárláskor meg 17-18 évesen sosem kértek tőlem személyit, aztán 22 éves koromban többször is.

2014. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem is volt egy barátnőm, aki már néhány éve elrúgta a 20-at, de még mindig személyit kell felmutasson minden szórakozóhelyen, ahova beakar lépni, valamint a szórakozóhelyeken is sokszor még a pultnál is elkérik tőle a személyit, mert ott sem akarják kiszolgálni.


Igazság szerint ez az egyik fő ok, amiért nem irigylem a pultosokat és a pincéreket, mert manapság alig lehet megmondani, hogy ki hány éves a külseje alapján; egyszer láttam egy jelenetet, ahol a szülők felháborodva ordibáltak a pincérrel, hogy hogyan mert kiskorúaknak alkoholt adni, amit a törvény valóban tilt, csak nincs semmiféle kitérő arra, hogyha az illető kiskorúak 25 évesnek néznek ki, és az sem megoldás, ha mindenkitől elkérik a személyit csak azért, hogy kipecázzák azt a néhány kamaszt a sok nagykorú közül; szóval necces dolog, elképzelek egy jövőbeli sci-fi jelenetet, amelyben valamilyen speciális azonosító révén kellesz mindenkinek azonosítania magát a nyilvános helyeken, mert rövid időn belül már szinte minden életkorú kinézet egybefolyik.

2014. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már vagy 22, amikor albérletbe bekopogott ilyen házaló ügynök, rámnézett és megkérdezte itthon vannak e a szüleim :D:D:D
2014. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mi családunkban sokan már kb. 35-40 évesen elkezdtünk őszülni, tehát elég korán kezdtem festeni a hajamat.


Aztán kb. 8-10 évvel ezelőtt, de még nyugdíj előtt gondoltam, nem festetek, majd látjuk, milyen is a valódi hajszínem.

Szóval így festés nélkül cipeltem haza 2 nagy reklámszatyrot megtömve a hentesnél bevásárolt cuccokkal.

Hátulról egy udvarias férfi hang, kiveszi a kezemből, hogy: várjon kedves segítek!

Fogalmam sem volt, mire véljem, hazaértem, és amikor belenéztem a tükörbe, és rájöttem, hogy ő hátulról csak a szinte teljesen ősz hajamat látta... szóval rögtön szóltam a fodrásznőmnek, hogy megyek festetni! :)))

2014. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 éves voltam, amikor el kezdtem tanítani egy általános iskolában, és az első tanítási napon, mielőtt bementem volna az órámra, kinn álltam a folyosón az ablaknál, hogy erőt gyűjtsek, mert kicsit izgultam. Meglátott egy tanár, és rám szólt , hogy mit keresek a folyosón becsengetés után, menjek be az osztályomba.
2014. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Épp nyaraltunk a családommal Bakatonon. Édesanyámmal álltunk a pult előtt, mikor 2 25 körüli fiatalember próbált meg felszedni. 14 éves voltam.. elég kellemetlen volt. Szegények ott magyarázkodtak, hogy többnek néztek.:)
2016. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!