Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koruknál fiatalabbnak kinéző...

Koruknál fiatalabbnak kinéző kismamák: volt már ebből az adottságotokból adódó, félreértés, esetleg vicces szituáció?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 14:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első lányommal (kb egy éves volt) megkérdezte egy nő, hogy ugye én csak a bébiszitter vagyok. :o) 30-al szültem az elsőt, 32-vel a másodikat, és remélem még lesz folytatás...
2010. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

velem is de elöször anyut irom le


otthon dolgozott apukám vállalkozó volt jött egy úr anyu ment ki elé erre beszólt a pasi hogy küldd ki apukádat.


nekem:

kicsi hasam volt elölről nem is látszott és volt hogy azt hitték csak egy felcsinált fruska vagyok aztán láttam hogy észreveszik a jeggyürüt az ujjamon...


amikor sétáltattam még kicsi volt megkérdezték hogy én vagyok-e a baby sitter mondtam hogy nem az édesanyja vagyok volt meglepetés.

2010. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, barátnőm sztorija a kedvencem.

Három gyerekes anyuka volt, új helyre költöztek, csöngetett a postás, amikor ajtót nyitott, és megkérdezte tőle, hogy anyukája otthon van-e. :-D

2010. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég diplomáztam, és a talárt vittük vissza anyuval, meg a fiammal, és közölték, hogy milyen szép gyerek, nagyon hasonlítunk, le se tagadhatnánk, hogy testvérek vagyunk:)

Én röhögtem, anyumnak meg hízott a mája:)

2010. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Fiammal (15 éves) nézelődtünk egy elektronikai üzletben, és odajött az eladó, hogy: figyeljetek tinik, óvatosan piszkáljátok:) Nézek rá, és akkor leesett neki, hogy az anyja vagyok nem a haverja.
2010. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
en a 17 eves lanyommal mentem nogyogyaszhoz (kisfiammal voltam terhes)es a noverke megkerdezte -egyiktek anyukaja sincs itt?:)))
2010. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

nekem az első ilyen félreértés megvolt, pedig még az elején vagyok (13. hét).

Már kezdtek szorítani a nadrágjaim és a napokban elmentem kismama nadrágot venni. Erre a pénztáros kis habozás után figyelmeztetett, hogy "de ez kismama nadrág". Erre mondtam neki, hogy tudom. Mire ő csak hebegett, habogott. Látszott rajta, hogy nem tudja, hogy most azt mondja, hogy "pedig olyan fiatalnak néz ki", vagy azt, hogy "pedig olyan fiatal".

25 éves vagyok, de 5-7 évet tévednek sokszor az emberek, ha a koromról van szó. Már előre félek, a szúrós tekintetektől pl. a buszon, ha már egyértelműen észrevehető pocakom lesz.

2010. szept. 16. 14:19
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én anyával voltam bababoltba és az eladó azt hitte hogy a anya a nővérem.Anya 37 én 19 voltam és én voltam terhes.
2010. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Viseld buszken a pocit. Ne torodj, hogy emberek mit gondol(hat)nak majd.

Sokk szerencset, egeszseget, picinek es Neked.

2010. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egyértelmű pocak is kérdéses.

Velem három héttel a szülés előtt egy idős néni közölte nem túl finom stílusban, hogy legyek szíves átadni neki a helyet, mert fáj a lába. :-D

(Én udvariasan megmondtam, hogy a csomagját szívesen megfogom, de ha ülni akar, keltsen fel valaki mást...)

2010. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!