Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemi hallgató vagyok,...

Egyetemi hallgató vagyok, kiégtem volna?

Figyelt kérdés
Most vagyok harmadéves. Az első évben és a második évben nagy kitartással tudtam tanulni, és tényleg sokat is tanultam. Nagyon sokat. A második év vége felé már annyira nagy kitartásomba és erőfeszítésembe került tartani a lépést magammal, hogy kezdtem szó szerint rosszul lenni, ha könyvet kellett fognom, ha pedig elkezdtem olvasni, az agyam automatikusan kikapcsolt, nem volt hajlandó rögzíteni semmit. Azóta visszább vettem, és közepes tempóban haladtam. Azonban az utóbbi időben egy egész napos, fizikai aktivitással járó nap után sem tudok 5 percre leülni tanulni. Más járt már így?

2014. ápr. 2. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

" ...egy egész napos, fizikai aktivitással járó nap után sem tudok 5 percre leülni tanulni."


Nem csoda.

2014. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hajjaj de még mennyire. Levelezős suliban tanulok, már csak pár tárgy van vissza, de már én sem érzem azt a lelkesedést, amit korábban, sőt egyre nagyobb kihívást okoz, hogy leüljek tanulni. Még abban is, amit érdekes tárgynak tartok.

A tavaly tavaszi félévem passzíváltattam, így akkor csak a munkámra fókuszáltam, és szeptembertől megint jött a tanulni akarás. De most így év vége felé újra kezd alábbhagyni a lelkesedésem.

Lehet, hogy Neked is egy kis idő kéne, feltöltődés, hogy egy ideig másra koncentrálsz, és a tanulást teljesen kizárod erre az időre. Nyaralás, nyári munka, ilyesmikre gondolok.

2014. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!