Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy férfi nagyon lányos,...

Ha egy férfi nagyon lányos, biztos, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Van egy húszéves ismerősöm. Hosszú haja van, már szinte lányos a frizurája, sőt, szeretné be is festetni. Sokszor nagyon gyerekes tud lenni, mint egy kislány, a kisállatoktól elolvad, odavan az édességért, szereti a japán képregényeket (tudom, azt sokan). Nagyon érzékeny lelkületű, már azon is felháborodott, hogy azt mondtam, hogy a macska ,,megdöglik". Aztán ami egy kicsit ijesztő, hogy vékony, lányos hangja van... Nagyon vicces, amikor káromkodik.:D De ritka. Nem szeretném azt hinni, hogy meleg, csak akaratlanul is megfordult a fejemben, és nagyon rosszul érzem magam emiatt. Bár, ha arra gondolok, hogy művészlélek, az mindent megmagyaráz.:D Megkérdezni nem merem, mert megbántani semmiképpen nem szeretném, mert úgy érzem, megbízik bennem. Elképzelhető, hogy csak éppen egy nagyon különleges, egyéni emberhez van szerencsém (aki nem meleg)?

2014. ápr. 4. 17:26
1 2
 1/12 reptoid ***** válasza:
Miért éreznéd magad rosszul, ha kiderül, hogy ő meleg?
2014. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 reptoid ***** válasza:

Ja bocs, félreolvastam ;)


Amúgy szerintem ez egyáltalán nem ok rá. Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik inkább érzékenyek, hangjuk is magas, de attól még a lányokat szeretik.

2014. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Kétlem hogy homi lenne, mégpedig abból indulok ki hogy nekünk az osztályunkba jött egy srác anno, 19 volt, de neki is ki volt fésülve a haja, a kezével igazgatta ahogy egy lány szokta, szereti a mangát meg ilyeneket

A wc-ben Ő is bent volt velünk és elé álltunk felállított dákóval, ránk se nézett :D


A meleg emberek is ugyanolyanok általában külsőleg, mint mi heterok, viszont a barátságból kiderülni úgy is ha célozgat

21F

2014. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.:D

Még az is furcsa volt, hogy zömmel csak lányokkal barátkozik, akiket ,,legjobb barátnőmnek" nevez. És keresi velem a párhuzamot, hogy miben hasonlítunk, Én lány vagyok, tizennégy és négyötöd éves.

Tényleg nagyon nem szeretném megbántani ilyenekkel... Sőt, semmivel.

És még annyit: túlzás lenne, ha egy saját készítésű cicás kulcstartót adnék neki a szülinapjára? Már mondta, hogy szeretne egy cicás kulcstartót, és én készítettem neki egyet, de nem tudom, mit szólna hozzá.

2014. ápr. 4. 18:20
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Vannak olyan férfiak, akik férfiak, de erős bennük a nőiség. És éppen azért barátkozik lányokkal, mert nem érdekli őt a foci meg a sörözés haverokkal, a kocsik, horgászás-vadászat...

Igen, ajándékozd meg.

2014. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is meleg vok :) nem attól lesz valaki rendes ember hogy milyen az identalitáse és a beállítotsága hanem ki hogy viselkedik ;))) :P
2014. ápr. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
86%

Emberfüggő. Én pl, annyira átlagos vagyok, hogy mindeki azt hiszi barátnőim vannak 3:)

Úgyhogy oda-vissza sűl el a dolog, xy pasi annyira lányos hogy azt hiszed meleg, a másik meg aki meleg azt hiszed akkora hetero :D

Aktuális, mert pont csütörtökön hallottam a pletykát, miszerint 2barátnőm van, egy szőke meg egy barna 3:)

20F(meleg)

2014. ápr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ftf1983 ***** válasza:
86%
Az egy nagyon buta sztereotípia, hogy a nőies pasik melegek a férfias nők meg leszbikusok. Teljes mértékkel elképzelhető, hogy a barátod heteroszexuális csak femininebb az átlagnál. De az is lehet, hogy meleg és az is előfordulhat, hogy valójában transz. De az igazságot csak Ő tudja.
2014. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem annyira buta sztereotípia! Csak nem lehet általánosítani. Egyébként jó eséllyel meleg. De nyugodtan kérdezd meg tőle. Miért lenne sértő a kérdés? Mert ha meleg, akkor mi van? Inkább az sértő, ha ezt valmi furcsa negatív dologként kezeled, nem pedig természetesen.
2014. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jaj, dehogy kezelem negatív dologként! Szó sincs róla. Sőt, néha beteg kislányos elmém szerint ez ,,jujdecuki" (néha vannak ilyen pillanataim), bár ha más fejjel gondolkodom akkor nem, de akkor sem vetem meg őket. Egyáltalán.

Tudom, hogy sokan piszkálták már emiatt, bár nem derült ki az igazság. Ezért nem merem megkérdezni. Egy ismerősöm szerint tizenhét-tizennyolc éves korában azt mondta, hogy nem az, de ugye mondani bármit lehet...

Na, hát túl mesebelinek tűnik egy hetero srác cicafüles hajráffal...:3 és még ráadásul hasonló az érdeklődésünk is. Nem tudtam elhinni. xD

2014. ápr. 5. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!