Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy férfi attól fél, hogy...

Ha egy férfi attól fél, hogy őt melegnek nézi egy másik férfi, akkor ettől még lehet heteró, vagy ha már fél, akkor valamilyen szinten valóban meleg is?

Figyelt kérdés
A "valamilyen szint"-et úgy értem, hogy mondjuk biszexuális, vagy a nőket jobban szereti ugyan, de azért egy kicsit a férfiakhoz is vonzódik.

2014. jan. 2. 03:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ettől nem meleg. A melegek kizárólagosan a saját nemükhöz vonzódnak.
2014. jan. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez a saját kételyed, vagy ismerősé, de egyik esetben sem gondolnám hogy meleg lenne.

Lehet, hogy azért fél, hogy melegnek nézik, mert régebben sérelmek érték, piszkálták hasonlóval és ezt még mindig magával hordja.


Viszont ha te vívódsz ezzel a problémával akkor gondolkozz el minden társadalmi konvenciót félretéve. Ártani biztosan nem fog, maximum megtudod ennek a miértjét :)

2014. jan. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni ezek alapján, hogy bi vagy homo-e, de nagyon bizonytalan ember, az biztos. Az önmagában bízó embert nem lehet ilyenekkel megingatni, hogy valaki azt mondja róla, hogy meleg. Sőt. Aki 100% a nőket és magát is szereti az elpoénkodik rajta, hogy mi történt.
2014. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, érdekes téma, de ezt csak ő tudja eldönteni, hogy Bi, vagy éppen fúl meleg-e. Van egy skála, miszerint minden ember alapvetően biszex.. s van is benne igazság, mert fúl meleg vagyok de azok a csajok akik nagyon srácosan néznek ki izgalomba hoznak..
2014. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!