Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan magyar emberek...

Vannak olyan magyar emberek akik úgy lettek híresek mint pl. : Bethany Mota, Meredith Foster?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
azok mik?
2014. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Youtube-osok
2014. ápr. 5. 08:01
 3/6 anonim válasza:
Ha még egyről se hallottál, akkor nagy valószínűséggel nincsenek... Bár nem tudom. Szerintem nincsenek. Pl. Beth-nek már ugye ruhakollekciója is van. Mere-nek meg nem tudom. Ő csak szimplán híres (YouTube-on). XD Ha akarod, hogy legyen, akkor nosza! Vágj bele! Én örülnék, ha lenne! ;)
2014. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat annyira nem híresek, de talán magyarok közül a gabifrizurai, followanna. Bár közel sem annyira jók mint ez a két külföldi. Én magyarokat sose nézek, külföldiek közül meg kettejüket a leginkabb.:)
2014. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem magyarok között is vannak ismertebbek. Persze feliratkozóik száma a tizede sincs az amerikaiaknak. De talán Viszkok Fruzsi és FollowAnna az ilyen ismertebb viszonylag ismert beauty témában.
2016. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, rengeteg amerikai youtuber (akik hozzàjuk hasonlóak). pl: Teala Dunn, Sierra, Mia Staller, Alisha Marie, Eva Gutowski, Megan, Niki ès Gabi Demartino, Aspyn Ovard, Rachel, Amanda Steele, Siena Mirabella
2016. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!