Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor nem gondolsz semmire,...

Amikor nem gondolsz semmire, de akarsz valamire, akkor mi jut eszedbe?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit tükröz.....de én MINDIG amikor csak gondolni akarok véletlenszerűen valamire, akkor az jön, hogy sírok, nagyon sírok a gondolatomban.

Ti???


Nem tudjátok h nekem miért az jön mindig?



2014. ápr. 5. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem arra gondolsz hogy sírsz? Egyébként én olyankor elmélkedem a sorsról, vagy az életről esetleg a világról de mindig arra jutok hogy sz*r
2014. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig egy hatalmas, végtelen mezőre gondolok éjjel, és arra ahogy a mező közepén ülök egy üveg itallal, és egy lánnyal, miközben összebújva cigizgetünk. A lány általában az aktuális kiszemelt csajszi.


Nem tudom miért ez jut eszembe ilyenkor. Talán azért, mert számomra ez az idil.


A te gondolataidról nem sokat tudnék mondani. Talán gyerekkori emlék, trauma. Az emlék alatt nem kell sokat belegondolni a dologba. Nekem is eszembe jut néhanapján egy-egy gyerekkori sírdogálás az elvesztett játékkatonák, vagy egy méhcsípés miatt.

2014. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De én látom magam előtt, a jövőbeli énem, hogy sírok.

Nem gyerekkorit.

2014. ápr. 5. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!