Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan működik ez a vonzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik ez a vonzás törvénye c. dolog, hogy ha komolyan gondolsz mindig valamire, az a tiéd lesz?

Figyelt kérdés
Van ez a titok c. film is, amiben ezt taglalják. Én iszonyat ronda fiú vagyok,
2012. nov. 14. 10:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De szeretnék egy csinos barátnőt, csak rá gondolok 3 éve és hajtok rá minden nap. De mindig elutasít. Akkor hogy van ez, nem gondolok rá elég erősen? Kitartóbban kellene?
2012. nov. 14. 10:56
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy. Ha iszonyat ronda fiú vagy, akkor sajnos nem lehet bnőd, legfeljebb ha gazdag leszel.
2012. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor működik a dolog,ha hiszel bene,ha kételkedsz,akkor nem.
2012. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Sehogy, az egy maszlag. Annyi az alapja, hogyha gondolsz valamire és nagyon megakarod csinálni, akkor ezért a célért küzdesz, tehát nagyobb eséllyel sikerülhet valami.


De csak ha rajtad múlik az adott dolog. Ha már más tényező is számít, csökken az egész sikeresség esélye.


Elhatározás kérdése részemről. Ha már nőkről van szó, volt egy kirívó eset a többiek közül, mikor egy kis összejövet felé tartva szembe jött velünk egy három fős "banda", két fiúval és egy szép lánnyal. Akkor mondtam is az ismerősömnek, hogy vele össze fogok jönni. Még aznap megtörtént ez, jól el is voltunk hónapokig. Tehát egyrészt nem csak rajtad múlik a dolog, másrészt el kell határozni és meg is kell valósítani azt, amit szeretnél.


Egyébként a filmben azt mondják, hogy teljes hittel kell hozzáállni ehhez a "vonzás törvényéhez".

2012. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én elolvastam a könyvet, néha eszembe jut, hogy megpróbálom alkalmazni.. Néha sikerem is van..de, hogy emiatt azt nem tudom.. Mindenesetre azt olvastam benne, hogy nem elég, ha elképzeled, úgy kell elképzelned, hogy már a tiéd, tehát hinned kell benne.. Nem elég rá gondolni így egyszerűen, úgy kell rágondolni, hogy mennyire jó, hogy már a tiéd.. Hinned kell benne, hogy a tiéd.. és először saját magad kell rendbe tenned hozzá.. Ha folyton más miatt keseregsz pl úgy nem megy. reggel állj a tükör elé és mondd el miért vagy hálás az életedben, legyél boldog mert úgy megy a dolog.. Ezeket olvastam, nekem az jött le, tulajdonképpen az egész dolog a magabiztosságról és annak kisugárzásáról szól.. Az biztos, hogy a magabiztos embereknek, könnyebb boldogulni az életben..Szerintem ez a nagy titok az egészben..:)
2012. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom elmondani, nekem működött. Most anyagi téren tanulnom alkalmazni, ez egy komoly kapcsolatban már nagyobb kihívás!
2012. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alapesetben egy nagy baromság. Ha ugy forditod le magadnak, hogy te ezért mindenre hajlando vagy és meg is teszed (pl. szorgalmasan tanulsz, majd dolgozol egy jo szakmában, sok pénzt keresel, gazdag leszel, no akkor megkeresheted azt a csajt. Jo eséllyel kezdheted meghoditani.) De ha ugy gondolod, hogy beülsz a sarokba és minden nap gondolsz rá fél orát, akkor biztosan nem jön be (nagypapa korodban sem).
2012. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Attol meg, hogy 3 evig meditalsz Emma Watson-on, nem lesz a tied, hidd el, mar probaltam :)


Es amiatt, hogy nem müködik nalad minden nem kell mast hibaztatnod, mint Hold allasat, horoszkopot, vagy ebben az esetben a fizikat amit nem igazan ertek, hogy mi köze a szerelemhez.

Csak is rajtad mulik.


Ha meg iszonyat ronda vagy es a csaj meg szep, de te mindenaron meg akarod szerezni es probalkozol is, az olyan mint amikor en akarom megmaszni a Mount Everestet Flip-Flopban. Azert tenni is kell valamit, nem csak nagyban kivanni, hogy a jo tünder majd hatha felbukkan.

2012. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézz utána az agykontrollnak biztosan összefutsz a vonzás törvényével, ill. talán jobban megérted :)

Egyébként igen, hinni kell benne, aki szkeptikus persze nem működik...

2012. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Behalok :)) még az iszonyat ronda fiuk is csinos barátnőt akarnak... akkor a nem csinos lányok mit csináljanak??? Leszbikusok legyenek vagy apácák??
2012. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!