Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az internet a magányos emberek...

Az internet a magányos embereknek való? Meg egyébként is mit lehet rajta csinálni egésznap?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Multiplayer játékok. Filmnézés. Cikkek olvasása. De miért kellene rajta lenni egész nap? Facebook.
2014. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
A Failbook való a magányos embereknek. Az internetnek rengeteg oldala van,a kommunikáció is ismerkedés csak az egyik.
2014. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Az internet annak való aki tudja mire használni.
2014. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk építő jellegű dolgokra,amik fejleszthetnek...tanulás,tájékozottság netovábbja.Ha értelmes dolgokra használod,akkor lefoglal..de ennek mi a fa.sz köze van a magányhoz?Semmi...
2014. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A gimis osztályfőnökömnek volt ez a hülyesége, hogy a számítógépen csak chatelni lehet a barátainkkal, akikkel egy osztályba járunk.

Nem lehetett neki megmagyarázni, hogy lehet azon olvasni, filmeket nézni, zenét hallgatni, stb.

Az internet ugyan ez. Én személy szerint az internetről tanultam meg kötni és horgolni, főzni, normálisan angolul... Nem olyan bonyolult ám.

2014. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én enyhén autista vagyok és nehezen építek emberi kapcsolatokat. Még így is vannak barátaim, de velük sem szoros a kapcsolatom. Többi időt töltök a számítógép előtt, mint az emberekkel. Az én életemben a számítógép és az internet nagyon fontos szerepet játszik. Az interneten nagyon sokat olvasok, sok információt szerzek meg, amelyekért azelőtt a könyvtárba kellett mennem és még ott sem volt biztos az, hogy megtalálom amit keresek. Nagyon jó időtöltés az olvasgatás. A munkámat is számítógépen végzem és hasznos, hogy ha elakadok, a folytatáshoz mindig találok útmutatót. Ha szórakozni akarok, akkor letöltök filmeket és rátöltöm a tévére. Néhány éve vettem egy nagyon nagy tévét, azon olyan filmet nézni, mint a moziban.
2014. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!