Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja az embereknek az...

Mi baja az embereknek az Internet Explorerrel?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, már divat lett szidni, de nem értem miért. Sokszor próbáltam átszokni a Firefoxra ismerősök hatására, de egyszerűen semmilyen olyan pluszt nem adott, amiért ott maradtam volna.
2011. máj. 5. 19:48
 1/10 VODKA0710 ***** válasza:
Sok oldal szétcsúszik benne, nálam sorozatosan lefagy, ilyesmi.
2011. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem nyújt annyi biztonságot mint más böngészők, talán kicsit lassabb is, kevés extra funkció, béna kezelőfelület.
2011. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Firefoxhoz próbáld ki az Ad-block nevű kiegészítőt, aztán a No-Script nevűt. És lepődj meg, hogy hirtelen nem lesz tele vírussal a géped, gyorsabban böngészel, és alig-alig látni reklámokat :)


A firefox legnagyobb előnye (meg a többi böngészőé az Internet Explorert kivéve) hogy milliónyi (hasznos) kiegészítő van hozzá, amivel olyanra alakítod, amilyenre akarod. Ja, és sokkal-sokkal biztonságosabb. Pláne a No-scriptel, ami a létező legjobb plugin :)

2011. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokkal sokkal rosszabb. Én Chrome-ot használok, lehetetlen összehasonlítani.Sokkal gyorsabb, biztonságosabb, szebb a kezelőfelülete is.
2011. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy darab vírusom nincs, és a sebesség is megfelelő.
2011. máj. 5. 20:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és semmi nem csúszik szét.
2011. máj. 5. 20:14
 7/10 A kérdező kommentje:
De akkor ezek szerint másoknál van probléma vele, akkor már értem a panaszokat. Azt hittem tényleg, hogy ez csak valami hóbort vagy ilyesmi.
2011. máj. 5. 20:16
 8/10 Piszti válasza:
100%
Én is internet explorer-t használok nagyon szeretem és az istennek nem tudok átszokni egy másik böngészőre, pedig sokszor probálkoztam.
2011. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Internet Explorerhez is van reklámbokkoló Adblock Plus. [link]
2011. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csak az Explorerét, hanem az összes Microsoft alkalmazás használatát inkább mellőzd, és más alternatívát használj. A Microsoft programjai tele vannak hibákkal, az Explorerről is csak annyit, hogy tele van biztonsági réssel, és igen, béna kezelőfelület, meg nekem a vírusírtóm (AVG) weboldal ellenőrzője is szarakodik alatta, csak akkor írja ki, hogy vírusos-e az oldal, ha már rákattintok (akkor látom másodpercre a zöld pipát, vagy a figyelmeztetést, amikor már késő). Én azt mondom, inkább Chrome-ot vagy Firefox-ot használj, mert az Explorernél rosszabb webböngésző nem létezik.
2011. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!