Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra mit jelent az otthon?

Számotokra mit jelent az otthon?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm, ez egy jó kérdés. Válaszom még nincs, de elkezdtem gondolkodni rajta, hogy hogyan tudnám megfogalmazni. :)
2014. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiiii ***** válasza:
55%

Ha nagyon elemzős kedvemben lennék, azt írnám, hogy azt jelenti, ahol a hontársaim vannak. Ahol azokkal élhetek, akikkel egyvérű vagyok.

De nem... nekem elég az is, hogy azt jelenti, ahol boldog vagyok. De ilyen helyet még nem találtam.

2014. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a hetedik helyen lakom 25 évesen, ahol a párom van az az otthonom...
2014. ápr. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapun belül. :)
2014. ápr. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan az a hely, ahova be vagyok jelentve, ahol az ingóságaimat tartom, ahova hazamegyek délután, ahol többnyire alszom, ahol a családom lakik. Hogy SZÁMOMRA mit jelent? Olyan helyet, ami mindig megnyugtat, boldoggá, kiegyensúlyozottá tesz, ahol megszűnnek a "külső" problémák, mert már végre hazaértem, és nem számítanak. És ez nem feltétlenül a lakhelyem. Ez egy olyan hely, ahol mindig úgy érzem, hogy most PONTOSAN ITT KELL LENNEM, ide tartozom.
2014. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!