Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinál otthon egy munkanél...

Mit csinál otthon egy munkanélküli? A szülei, párja jogosan hiszik, hogy nem csinál "semmit"?

Figyelt kérdés

Felkelek, megnézem az emailjeimet. Megnézem a legfrissebb álláshirdetéseket, ha van újság azt böngészem.

Hetente egyszer körbejárom a várost, hátha valamelyik üzletbe keresnek kisegítőt, takarítót stb.

Házimunkát végzek itthon, ha van állásinterjú arra elmegyek.

Kicsit rosszul esik, hogy csak annyit lát mindenki az egészből, hogy egész nap internetezek, meg délig alszok.


2014. márc. 28. 13:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
MIóta keresel? Hiogyan keresel? MI a végzettséged? Bármit elvállanál? Szülőkkel élsz, pároddal? KI támogat?
2014. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Igen ez ismerős helyzet nálunk is ez a helyzet és hiába takaritom a lakást mindig az jön le nekik h nem csináltam semmit egész nap
2014. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Amiket leírtál, igazság szerint azoknak kéne ennyire munkát keresni aki látja értelmét. Én belefásultam, 2 interjún voltam az első legalább megmondták hogy pályakezdő nem kell, ehelyett felvettek egy 50 éves faszit.. Akinek lehet hogy van gyakorlata, de kevésbé bírja már energiával.


Edzeni eljárok, mert még az is fontosabb mint hogy a munkanélküliségemen rágódjak, úgy fogom fel, ha már munkám nincsen meg sehova nem kellek, akkor nézzek ki jól!

21F

2014. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

én meg pont az ellenkezöjére gondoltam..hogy ennél lehetne intenzivebb is a munkakeresés.. én naponta járnám a várost, facebookra posztolnám, hogy munkát keresek, csinálnék valami kreativ hirdetést..


a házimunka az nem munka..vagyis nem olyan munka, amire azt kell mondani, hogy -na, ez igen! le a kalappal!

2014. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
3: és addig a szüleid güriznek, hogy téged is eltartsanak? nem szégyelled magad?
2014. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ne aggódj kérdező a munkanélküliség már csak ilyen. Hiába keresel munkát, mindenki azt fogja mondani azért nem dolgozol, mert nem is akarsz.

Én hasonló cipőben járok. Az álláshirdetések fele arról szól, hogy 25 év alatti, pályakezdő, 50 év alatti.

És a legkisebb százalékban keresnek egyszerű tartós munkanélkülit.

Nálam akkor telt be a pohár mikor pár hete egy interjún közölték, hogy a munkaügyi központ dönti el kit vesznek fel. Rákérdeztem ezt mégis, hogy értik. Hát hogy kire jár a legjobb támogatás.


Ha ez megnyugtat én is ennyit tudok tenni, hogy elvégzem a házimunkát és mellette keresem a munkát. Interneten, utcát járva, ismerősöknek emlegetve, hogy ha tudnak valamit szóljanak.

Én már költözésen töröm a fejem, mert ez a keleti régió nem ad reményt arra, hogy munkát találjak.

Még nyamvadt közmunkára sem tudnak kiküldeni :(

2014. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

"2 interjún voltam az első legalább megmondták hogy pályakezdő nem kell, ehelyett felvettek egy 50 éves faszit."


Talán az 50 éves faszi halljon éhen. Igaz hogy érti a szakmáját, te meg semmihez sem. Magyarul : mindent összevetve jobb volt nálad.

2014. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
pontosítok: 50 év feletti
2014. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

AKi akar találni munkát, talál.


Aki finnyás, semmi nem jó neki, az persze nem...

2014. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

"AKi akar találni munkát, talál.


Aki finnyás, semmi nem jó neki, az persze nem..."


AKi azt hiszi valami fehér vagy fekete és nincs szürke, az hülye egyszerűen.

2014. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!