Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan tiltott...

Szerintetek jogosan tiltott le Facebookról egy ismerősöm? (lent leírom kb. miből állt a vele való beszélgetés)

Figyelt kérdés

Először is ő egy iskolatárs ő 16-17/F én meg 18/F vagyok.

Egy évfolyammal lejjebb jár mint én, élőben még nem beszéltem vele, de sokszor láttam.

A rövid, egyoldalú beszélgetés ebből állt:

Ráírtam "Helló, te a 10.B osztályba jársz?"

Ő erre válaszolt, hogy oda.

Aztán megkérdeztem egy iskolai programról, hogy neki az hogy tetszett múlthéten.

Alapból nagyon szűkszavú volt, aztán egy idő után már nem is válaszolt.

Tegnap reggel ráírtam, hogy mi a baja neki is velem miért nem válaszol, erre azt mondta csak nem ér rá.

Utána még megkerestem az üzenőfalán egy képet amin egy bicikli volt a tó partján, az ő biciklije, erre ezt írtam:

"Szép az a bicikli ezen a képen, az a tó meg a kedvenc helyem a városban"

Ezután nem írtam már semmit és ő se nekem, egyszerűen csak letiltott mára.

Szerintetek jogos volt amit csinált?


2014. ápr. 6. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha valaki azt hiszi, hogy a másik meleg, akkor előbb letiltja, mint hogy legalább megkérdezné, hogy mi is az ismerkedés célja? Csak nekem tűnik furának a reakció?
2014. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
:D micsoda "problémáitok" vannak lol.....
2014. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szimplán csak nem érdekelted. De amúgy igen, szerintem is melegnek nézett. Én legalábbis lehet hogy annak néztelek volna.
2014. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Valszeg én is letiltanám azt akit így max látásból ismerek és elkezd rám írogatni. Szerintem nem ez a legegészségesebb módja az ismerkedésnek...
2014. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

lehet en is tiltottalak volna, ezen a 2 kerdesen rohogni v botrankozni tudtam volna.

kb wtf ?

minek ir nekem 1 fiu ? kosz vannak barataim...

kick ban kill

2014. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Alapból nagyon szűkszavú volt, aztán egy idő után már nem is válaszolt. "

Legközelebb itt hagyd abba. Ez a legudvariasabb jelzés arra, hogy "ember, szakadj le rólam, nem érdekelsz" Eleve a barátkozás nem így működik, hogy kiválasztasz egy szimpatikus embert és ráírsz a semmiből, kellett volna valami közös téma, de azt sem úgy erőltetetten...

2014. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!