Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Bennetek milyen...

Lányok! Bennetek milyen érzést kelt ha egy fiú dohányzik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a fiú helyes,és rendszeresen cigizik.

Én 15/L vagyok,szerintem elég szexi ha egy srác cigizik,számomra ez vagányságot sugall (bár mondom,az sem mindegy milyen fiú szívja a cigit) :D

De legyen az a fiú korombeli,vagy idősebb. Ott van példának Mario Casas,szerintem neki jól áll a kezében a cigi,főleg a 3MSC-ben.


Légyszíves,ne gyertek oltogatni,meg okoskodni hogy attól mert vagány még egészségtelen,én tudom jól hogy az és én nem is dohányzom,csak egy kicsit tekintsünk már el az egészségtől :) köszi



2014. ápr. 6. 17:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Negatív hatást kelt és nincs kedvem vele ismerkedni.
2014. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát, hogy kiben milyen érzést fog kelteni attól függ, hogy milyen elvárásoknak akar megfelelni. Elvárásoknak amiket jól beépített a személyiségébe. Ezek a domináns elemek a személyiségben fogják azt az egyébként szimpatikus érzést antipatikussá tenni. Ahol megjelenik bárminemű ellenérzés, ott mindig az eredendő pozitív érzés torzul, úgy hogy nem áll harmóniában az önvaló, és az egó.
2014. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még válaszok. De köszi az eddigieket,nos igen mert pl. nekem tetszik egy srác,de nem igazán ismerem és amit hallok róla az is főleg pozitívum,így én konkrétan csak a jót látom benne,és még az is bejön hogy trehány módon cigizik...Mario sem a legjobb példa erre, hiszen ő egy híresség és lássuk be elég vonzó pasi (számomra) így egyértelmű hogy enm tartom undorítónak ha cigizik :D

Szóval a lényeg,hogy megértem ha megoszlanak a vélemények :)

2014. ápr. 6. 17:47
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy férfi rendszeresen cigizik, az számomra taszító, és negatívum, de a párom néha elszív egy-egy szálat ( évente maximum kettőt ), az őrülten szexi tud lenni.
2014. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglátok egy dohányzó fiút, aki amúgy helyes lenne, akkor nekem az jut eszembe róla, hogy milyen büdös lehet a haja meg a ruhája és milyen undorító lehet csókolózni vele a cigiízű szája miatt.
2014. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
na igen csókolózni vele már más dolog,az nekem sem tetszene...inkább akkor rágózzon ;)
2014. ápr. 6. 18:07
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát még a szaga milyen "szexi" a cigi után!Főleg a szájának.
2014. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
XDD Igen,azt hiszem hogy a lányok többsége nem szereti a cigi szájszagot,de akkor érthetőbben fogalmazom meg a kérdést: Mit gondoltok ha megláttok egy helyes,cigiző fiút? csak ránézésre,nem kell elképzelni a vele való csókolózást :)
2014. ápr. 6. 18:17
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az első gondolatom, hogy mindjárt az elszívja a cigit és a csikket eldobja az utcára. Kész, ott halt meg az érdeklődésem iránta, gyűlölöm ha valaki szemetel, vagy büdös, márpedig a dohányzó ember csodásan egyesíti eme két dolgot.
2014. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az az első gondolatom, hogy "a francba, pedig milyen helyes fiú lenne, ha normális lenne".
2014. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!