Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a stílus kevésbé számít...

Ez a stílus kevésbé számít nőiesnek (esetleg fiús hatást kelt) vagy még elmegy?

Figyelt kérdés

Kicsit "megkergültem" amióta a huszas éveimet taposom. Egyre inkább vonzanak az úgymond fiús dolgok (sötét színek, rock bandák, kicsit az autók és a sörözés is) és a rózsaszínes csajos dolgok meg egyre inkább nem tetszenek (tini és kislány koromban szerettem őket).

Először elpakoltam jó mélyre az összes csinos szobai kiegészítőmet úgy hogy kicsit sivár lett a szobám de így pont jó valahogy. Viszont a külsőmmel folytattam és ez nem tom mennyire jó pont: nem hordok már ékszert - vagy csak ritkán, kiszórtam az összes sminkemet - egyedül alapozó, ajakápoló és egy szemceruza maradt.

Egy kicsit félek mert jól érzem magam ettől a "pusztítástól". Mert hogy annak élem meg. :S Szerintetek pszichológushoz kéne fordulnom vagy mindenkinek vannak ilyen átmeneti változások az életében? Mert én tudom hogy hiába érzem most így jól magam, még se lesz jó hosszútávon, még kapcsolatom se lesz, ha nem leszek újra nőiesebb. Bár abba beletörődtem hogy nem lesz úgy se.

Próbáltam visszaváltozni, de pár nap után feladom mert nem tudom szinten tartani magam.

Nagyon furi vagyok vagy még elmegy? :S


2013. dec. 1. 14:45
 1/3 Generalis válasza:
Nem hiszem hogy tőlem várod ezt a tanácsot de az orvos többet tudna mondani a viselkedésedről de az is lehet hogy a magány teszi !
2013. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom.. szerintem két magyarázat lehetséges:


1) Megtaláltad önmagad, a saját stílusod. Ettől még simán lehet kapcsolatod, mert bárkinek tetszhet ez a giccsektől letisztult, egyszerű természetesség.


2) Bemesélted magadnak, hogy úgysincs esélyed a fiúknál és nem is akarsz ez ellen tenni. Vagyis eligénytelenedtél.


Azt csak te tudhatod, melyik áll közelebb az igazsághoz.

2013. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
minimalista a stilusod, egyértelmüen.
2013. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!