Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhatnak a könnyűdrogos...

Mit akarhatnak a könnyűdrogos ismerőseim amikor verseket posztolnak facebookra?

Figyelt kérdés
sok mindent meg tudok fejteni hogy ki mit csinál de ezt nem

2014. ápr. 7. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyes drogok a költői vénát erősítik, ezért volt sok festő, zeneszerző, művész is szerhasználó.
2014. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem más van. asszem rájöttem. ha el akarok olvasni egy kér Petőfi verset leveszem a polcról vagy akár neten megnézem. De ha úgy olvasom el hogy azt valaki posztolja akkor kvázi rajta keresztül jutok el a vershez. az írók vagy versolvasók pedig rendelkeznek tulajdonságokkal pl feltételezhetsz művészi intelligenciát stb stb és aki ezt posztolja kvázi magára ragasztja ezeket a tulajdonságokat. Azért vetem el annak a lehetőségét hogy azért posztolja mert felfedezett valami csodálatosat és ezt meg szeretné osztani ismerőseivel mert 1. a facebook inkább arról szól hogy én én én én (legalábbis az én ismerőseimet nézve) 2. az adott személyek amúgy nem posztolgatnak olyat mi csodálatos inkább csak az én én én én ígyx ezek a posztok kvázi kakukktojásként szrerepelnek, 3. van pár (nagyon kevés) művész beállítottságú is erősőm akik vagy fel se mennel facebookra vagy olyanok mint bárki aztán bumm alkotnak valami jót. De persze az is lehet hogy t.évedek azért tettem fel a kérdést.
2014. ápr. 7. 16:45
 3/5 A kérdező kommentje:
szellemi intelligenciát
2014. ápr. 7. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokan csak azért postolnak szokatlan dolgokat, mert épp szokatlan dolgokkal foglalkoznak. Semmi rejtett szándék, semmi belső szomj, hogy bármit is gondoljanak róluk mások. Találkoztam ezzel, nagyon jónak gondolom, annyira jónak, hogy érdemes rá, hogy megosszam veletek. Érdemes arra, hogy megtörjem a figyelmeteket vele, és minden késztetés vagy biztatás nélkül figyelmetekbe ajánljam, csak mert nagyon jó.


Ha mezei dolgokban is közhasznút oszt inkább, és mellé nulla sóhajt, akkor nagyon-nagyon valószínű, hogy tényleg egyszerű "ajánlom figyelmetekbe" post.

2014. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem. a szokatlan dolgok 'offolják a topikot' ami az is bizonyít hogy pl egy ilyen posztoló egy ugyanolyan hosszú terjedelmű random szövegre negyedszáz+ lájkot kapott a vers meg 10-et se messze, akik meg lájkolták ugyanúgy 'művészek beállítottságúak' = műmájerek. amit ez az embert mond az első percben az igaz, ezeknél a divatmajmoknál meg azt látom hogy magukra ragaszták ezeket a jelzőket, a környezetük elhiszi és csá. senki nem alkot semmit senki nem előrébb csak mások szemében de nyilván minden egészséges személyiségnek ez céljab csak hát milyen úton.

első 1p igaz https://www.youtube.com/watch?v=H8WudYVAB_4

2014. ápr. 8. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!