Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mit akarhatnak tőlem...

Vajon mit akarhatnak tőlem ezek a külföldi srácok? 20/L

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem hiszem el, hogy tizenévesen egyetlen egy srác sem figyelt fel rám, facebookon nem jelölt be és nem is írt senki. Akkor nagyon el voltam keseredve és már nem érdekelt, belenyugodtam. Elhatároztam, hogy nem fogok siettetni semmit, mert ha görcsösen akarok valamit ugyse jön össze. Erre decemberben egy baráti összejövetelen mikor meglátott egy magyar srác rögtön meglátta bennem a szépet és szerelmes lett belém már akkor. Először bökdösött, utána meg rámírt. De most nem is ő a lényeg, mivel ő tényleg egy kedves, normális, aranyos srác, aki nem átvágni akart, hanem tényleg komolyan gondolta, mikor írt nekem. Tegnap viszont ledöbbentem mikor bejelölt egy indiai pasi, aki 21 éves és házas, valamint egy gyereke is van. Én akit nem ismerek, azt nem is szoktam visszajelölni. Aztán írtam neki, hogy honnan ismerjük egymást. Ő meg írt angolul, de mivel soha nem tanultam angolt nem is értettem mit akar. Végül webfordító segítségével beszélgettem vele és valahogy kitotóztam mit akar. Olyanokat írt, hogy mikor keresgélt a facebookon embereket meglátta a profilképemet( sajnos ezt nem tudom nem láthatóvá tenni és kicsibe lehet látni) és azt mondta barátom akar lenni. Mondta, hogy a felesége nem engedi, hogy beszélgessen velem, de ő titokban mindenképpen akart írni. Kiderült, hogy kicsit ért magyarul, angolul meg csak kevésbé tud, de inkább azt kérte angolul beszélgessünk. Agra Indiába(Bewarba lakik) és mikor azt írta nekem, hogy gyönyörű vagyok a profilképemen, és szexelni akar velem én nagyon felhúztam magam rajta. Mit képzel úgy őszintén? Házas, gyereke van? Jó mondjuk én abszolút nem vagyok képben, hogy az indiai férfiak milyenek, meg a kultúrájukat sem ismerem, de akkor is. Meg azt írta jelöljem be és adjam meg a címemet, mert találkozni akar velem. A beszélgetés végén kérdezte, hogy leszünk barátok vagy sem? én meg megírtam neki, hogy néha szívesen levelezek vele,(bár angolul szarul tudok) de nem jelölöm be és felejtse el a szexet is, eszébe ne jusson apukaként ilyet írni. Azt mondta rendben elfelejteni a szexet, és beszélgethetünk akkor néha. Kis idő múlva meg azt látom, hogy bejelöl egy másik indiai pasi is( Bewar-ba lakik ő is, gondolom akivel beszélgettem megmutatta neki a facebookomat) és ő is beszélgetni akar velem. Neki még nem írtam vissza, mert ezt egyszerűen nem értem. Miért bukkantak rám hirtelen az idegenek(ráadásul külföldiek)? Nem is ismerem őket, mit akarhatnak? Valahogy nem lehet beállítani, hogy ne lássák idegenek a profilképemet? És mit csináljak?
2013. júl. 17. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én így vagyok a külföldi nőkkel :D alsónaci modell vagyok ám :) 21f
2013. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben letiltanám őket, és eleve kevesebb hangsúlyt fektetnék a fészbúkra. Nem azon múlik, hogy valakinek tetszel-e, hogy bejelöl-e vagy bökdös-e. Tessék néha kimenni a házból, hogy igazi, élő, 3D-s férfiak is ismerkedhessenek veled.
2013. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utcán csak megnéznek kedves utolsó, de nem jönnek oda:/
2013. júl. 17. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Ülj le egy parkban, lehetőleg ne karba tett kézzel. Ha arra megy valaki, aki tetszik, és néz, akkor mosolyogj. Utóbbi fontos. Ha rámosolyogsz, azzal jelzed, hogy szabad a pálya. Előbb vagy utóbb oda fog menni valaki, meglátod.


Ha akarsz, felmehetsz egy társkereső oldalra is, ott is akadnak rendes emberek, csak éppen ki kell szűrni a szemét közül.

2013. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hagyd a fenébe a facebookot, a sok szerencsétlen b@rom játszótere csak, ráadásul minek néznek téged? Egy darab húsnak, hogy szex kell meg hasonlók. Ennél sértőbb dolgot szerintem nem is lehet írni egy nőnek. Meg most őszintén mit akarsz attól, aki Bewarba lakik...Ennyire nem lehetsz egyedül.

Fel a fejjel! F/24

2013. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!