Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem képesek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek egyes lányok még arra sem a társkereső oldalakon, hogy legalább elolvassák a leveleket, amiket írtak nekik? Mit akarhatnak valójában az ilyen lányok ezeken az oldalakon?

Figyelt kérdés
Bizonyára másoknak is vannak hasonló tapasztalatai. Az egész valahogyan ellentmond minden logikának is. Korábban azt gondoltam, hogy a nem válaszolásnál már nem lehet lejjebb menni; de sajnos tévedtem. Vannak, akik még arra sem képesek, hogy elolvassák a leveleiket! Hogyha az ilyenek csak úgymond "egónövelés" miatt vannak fent; akkor is annyira nehéz elképzelni azt, hogy még ennyi kíváncsiság sincsen bennük! Hiszen, ha már megtették azt, hogy felregisztrálnak képekkel ellátva, akkor az ember legalább annyit feltételezne róluk, hogy elolvassák, amiket írtak nekik; még ha nem is akarnak ismerkedni, válaszolni. De sajnos nem; még ezt sem teszik meg egyesek. Emellett megfigyeltem azt is, hogy az ilyenek általában nagyon jól néznek ki, legalábbis szerintem; és emiatt is sajnálom nagyon ezt az egészet. Amikor meglátom a sok olvasatlan levélnek a kijelzését az adatlapjukon, akkor nyilvánvalóan már nem fogok nekik írni, hanem "keserű szájízzel" tudomásul veszem a tényeket.
2012. júl. 10. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az adatlapjukon azt is látod hogy mikor lépett be utoljára? Mert az is lehet hogy már nem használják az oldalt. Én is fel vagyok regelve 1-2 helyre de még az értesítő e-mailt is törlöm és nem megyek az oldalra. Igaz én legalább a fotót töröltem!
2012. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amit írtál az logikus; de akikre utaltam, azok frissen regisztráltak, és azóta is belépnek anélkül, hogy elolvasnák a leveleiket. Tehát csak gyűlnek, meg gyűlnek a levelek. Persze, régen is tapasztaltam már ilyet.
2012. júl. 10. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom. Frissen regeltnél esetleg annyira nem ismeri az oldalt, hogy nem veszi észre hogy levele jött, de ehhez már nagy balf@sznak kell lenni :D
2012. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen; vagy úgy is lehetne fogalmazni, szinte vaknak kellene lenni.
2012. júl. 10. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy kamu csajnak írsz vagy leszbinek vagy fásultnak aki nem akarja elolvasni a 100 tahó levele után a tiedet!

A szexrandin annakidején 16 ezer csaj felhasználóra 220 ezer férfi jutott. :)

350 levélből jött össze 15 csaj, és bár sablont alkalmaztam mindegyik személyre szabott volt!

Dolgozz érte ha dugni akarsz!!! :DDD

29F

2012. júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek a csajok rengeteg levelet kapnak, kapnak mondjuk napi 100-at. Valahogy szelektálniuk kell, így pl. ha idióta nicknévről írnak nekik, akkor nem olvassák el. Megnézik a csávó adatlapját, és ha nincs kint rajta nyilvános kép, akkor nem olvassák el. Vagy egyszerűen csak nincs már kedvük, mert elolvastak aznap már 40-et, és a maradékot nem olvassák el.


Egyébként (ha loveboxról van szó) a tesztkitöltésről kapott értesítések is nem olvasott levélnek számítanak, amíg rá nem kattint az ember.

2012. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amiket ti írtatok, az is érthető. Erre az esetre azt mondom, hogy erre számítaniuk kell amikor regisztrálnak; meg kell tanulni az embernek valahogy szelektálni a rengeteg levél között; mint ahogyan mi férfiak küldjük a sok levelet abban a reményben, hogy hátha válaszolnak. Hát ez utóbbi sem könnyebb egy szemmel sem! Ha már ismerkedni szeretne valaki, akkor csak ki tud egy pár levelet választani a sokból, akivel vagy akikkel elkezd ismerkedni.

De én azt is tapasztaltam, és a kérdésemben azokra célzok, akik frissen, épphogy egy pár napja regisztráltak, és szemmel láthatóan még egyet sem olvastak el, mert figyeltem a helyzetük alakulását! Tehát beléptek már egy párszor a regisztrálásuk óta. Ahogyan említettem, levelet akartam írni nekik, de már volt egy pár olvasatlanjuk akkor is, így hát vártam. Aztán amikor újra megnéztem, akkor meg már azt láttam, hogy igencsak megugrott az olvasatlan leveleiknek a száma. Nem hiszem, hogy egyet is elolvastak volna! Így hát, ahogyan ezt is említettem, lemondtam arról, hogy írjak nekik. Egyébként idetartozik az is, hogy az én lakóhelyemen eleve nem is kapnak olyan sok levelet, meg én főleg olyan oldalakról beszélek, amelyek vagy korlátozott levélszámúak, vagy pedig fizetősök.

2012. júl. 11. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!