Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tart engem mindenki...

Miért tart engem mindenki furcsának? Van még itt ilyen ember, akinek ez a sorsa?

Figyelt kérdés

Én egy átlagos 18 évesnek mondanám magam, de az emberek többnyire más véleménnyel vannak rólam. Furcsa ahogy kinézek, furcsa ahogy beszélek, furcsa amiket mondok és kérdezek, furcsa a mozgásom, furcsa az ahogy ismerkedni próbálok a többiekkel. Szóval minden furcsa bennem ami csak furcsa lehet. Ez miért lehet, és lehetne valamit tenni ellene?

Vagy majd ha nem fiatalok között leszek, hanem érett felnőtt emberek között, ez megváltozik hogy mindenbe belekötnek?


2014. ápr. 7. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is fura vagyok,mindenben.A nálam idősebbekkel sokkal jobban kijövök,mert ők toleránsabbak,és nem azt nézik,hogy mibe lehet belekötni.
2014. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem 100%-bam olyan mint mindenki más azt az a ,,mindeki más'' furcsának tartja.
2014. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Készíts magadról néha filmfelvételt, és nézd vissza, és értékeld ki. Csak egy olcsó digitális fényképezőgép és egy állvány kell hozzá. Csinálhatod Te magad is, egyedül, de a családod és a barátaid segítségét is kérheted.

Nézd vissza kritikus szemmel a felvételeket, hogy valóban átlagos a mozgásod? Valóban átlagos, ahogy kérdezel? Ha már kívülről (és nem kizárólag belülről) látod magadat, lehet, hogy észreveszed azokat a dolgokat, amiket belülről nem lehet, vagy nagyon nehéz észrevenni. És ha kívülről látod magad, már azt is tudni fogod, hogy hogyan és mit kell korrigálni...


Én egy amatőr színjátszó köri előadáson készült felvételen tudtam először visszanézni magam, és rájöttem, hogy túl harsány vagyok, és túlzóak a gesztusaim, de még az arcmimikám is túl élénk. Nagy mértékben visszafogtam magam, és sikerült az átlagos szintbe érnem. Belülről ezt sosem vettem észre, hogy "túljátszom magam"...

2014. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem is egy csomóan furcsának tartanak.Sőt inkább megijednek pl. a nézésemtől.Szerintem ne változtass magadon sokat,ne legyél "tömeggyártmány".Simán különleges a stílusod.
2014. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!