Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor kelsz és miért akkor?

Mikor kelsz és miért akkor?

Figyelt kérdés

Korán kelsz, mert kutyát sétáltatsz, reggelit készítesz, korán kezdődik a munkád, messze van a munkahelyed, suliba mész...stb.


Későn kelsz, mert nincs reggel semmi olyan dolgod és elég ha csak 9-re érsz be a munkába, háztartásbeli vagy, otthon dolgozol, nincsenek gyerekek...stb.


Ki-mikor és miért? :)



2014. ápr. 9. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Beállt a szervezetem egy bizonyos időpontra és mindegy, hogy hétköznap, vagy hétvége van, akkor kelek.
2014. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én általában 6-kor kelek és fél 8 körül indulok el a munkába, 8-ra kell beérnem. Kell negyed óra, hogy normálisan felébredjek, reggelit készítek, ebédet csomagolok, összerakom magam, majd átbumlizok a városon. Nem Budapesten lakom, de itt is van reggel dugó.
2014. ápr. 9. 11:12
 3/13 A kérdező kommentje:
És az korán van vagy későn? Én azért hétvégén olyan fél 8-ig tudok aludni, pedig már évek óta 6-kor kelek.
2014. ápr. 9. 11:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ötkor kelek mindennap. Igy szoktam meg. Igy van ket es fel oram egyedül, mielőtt ebresztem a gyerekemet, ha iskolanap van. Megcsinálom a kavemat, nyugodtan megreggelizek, elolvasom online a híreket, ossze készítem a gyerekem tizoraijat es ebedjet az iskolába. Nem dolgozom, ráérnék, de en igy szeretem.
2014. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megértem, mert én is szeretek reggel nyugiban lenni és kicsit magamra hangolódni. De ennél korábban egyenlőre képtelen vagyok felébredni :D Vagy ha mégis, akkor az nagyon fájdalmas nekem :D
2014. ápr. 9. 11:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is képtelen vagyok reggel felébredni, bagoly-típus vagyok.. de sajnos mivel 9-re dolgozni kell menni, fél 9 körül indulok, és a szundinyomogatás-zuhanyzás-gyors reggeli/ebédcsomagolás miatt 7-re van állítva az ébresztőm.
2014. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 6 kor kelek ,utána suli és utána délután munka és 23kor lefekszek és így tovább..
2014. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fél hétkor kelek, 9-re megyek dolgozni. 7-ig magamhoz térek, megcsinálom az uzsit a gyerekeknek, majd indulnak suliba. Utána összetakarítok, kb 7.30-ra végzek, majd egy 40 percet tornázok. Utána tusolás készülődés, és irány a munka.
2014. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Húúú! Gratula! Jól be tudod osztani az idődet! Én örülök, ha a másfél órába belefér, hogy feldobjak egy make up-ot :D
2014. ápr. 9. 12:04
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Most keltem fel pont :D
2014. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!