Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi motivál Titeket minden...

Mi motivál Titeket minden nap? Mi az, ami miatt minden nap örömmel kelsz fel és elalváskor alig várod hogy felébredj?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden reggel boldogan kelek fel, mert tudom hogy a suliban látni fogom a lányt akit szeretek, és minden este összetörve fekszem le, mert napközben szembesülök vele hogy nem, ez a lány nem szeret, és azt kívánom hogy bárcsak ne is ébrednék fel. Aztán reggel kezdődik minden elölről.
2011. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A puha ágy, ami minden nap végén vár. :D :3 Hát ez az én motivációm :D :) Felkelek, hogy aztán ujra aludhassak. Akkor nem vagyok ideges, meg az alváshoz nem kell tanulni, igazi megkönnyebbülés :DD
2011. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég bonyolult kérdés. Én várom nap mint nap h történjen már végre valami. Hétfőtől csütörtökig azt várom h legyen már hétvége h ne kelljen melózni és h menjek haverokkal valamerre kikapcsolódni és bulizni. Már 20 éves múltam és eddig az élet azt tanította meg velem h soha nem azt kapjuk amit érdemlünk, szóval az motivál h legyen ettől jobb életem.
2011. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az motivál, hogy hátha megláthatom az utcán azt a fiút, akibe nagyon szerelmes vagyok és hátha megtudok róla többet,ja és van mikor az, hogy egy lépéssel közelebb juthassak az életcélomhoz. :)
2011. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem tudhatom, mi fog velem történni, valamit, hogy szerencsés vagyok a jelenlegi életkörülményemmel, ezért maximálisan ki kell használnom minden apró lehetőséget.
2011. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem semmi, viszont az érettségi után még roszabb lesz, mert ott kb meghalok, mivel nem érdekel semmi, és amúgy egyetem nélkül esélyem sincs. 17/F
2011. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen konkrét dolog nincsen, egyszerűen csak szeretek ébren lenni, és utálok aludni, ezért mindig örömmel kelek fel és várom a holnapot. Kivéve ha baromi álmos és fáradt vagyok, és legszívesebben egész nap aludnék.
2011. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Engem egy igaz barát motivál arra, hogy éljek. ÉS van gey példaképem, akit talán sosem fogok látni, de nagyon tisztelek és tudom, hogy mindenért meg kell küzdeni, mert nekem ez az ember azt tanította, hogy mindenért tenni kell!


12/L

2011. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem semmi nem motivál. Minden napom ugyanolyan egysíkú, mint a többi. Reggel felkelek, majd este lefekszem.
2011. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az, hogy másnap is kidolgozhatom a belemet 70ezer forintért:)
2011. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!