Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha valaki,...

Mit lehet tenni, ha valaki, akinek rengeteget köszönhetek, nem hajlandó elfogadni a segítségemet, mikor ő van bajban?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2014. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Semmit. Ha majd szüksége lesz a segítségedre, szerintem szól.
2014. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább várd meg míg leküzdi a büszkeségét és ő kér segítséget.
2014. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen barátom, aki rengeteget segített nekem, viszont nem hajlandó segítséget elfogadni. Azaz legyünk őszinték, nem tud segítséget elfogadni, mert úgy gondolja, hogy ettől ő kevesebb lenne. Van aki nem tud segítséget adni, ez egy probléma. De ugyanilyen probléma az is, ha valaki nem tud segítséget elfogadni. Mit tehetnél? Csak annyit, hogy mondod neki, hogy bármikor segítesz neki, ha szeretné. (De amíg nem lesz teljesen kétségbeejtő helyzetben, addig úgysem fog segítséget kérni.)
2014. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!