Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Házaló gyermek-fényképész...

Házaló gyermek-fényképész keresett fel, meglepett, hogy csak májusban lenne a fényképezés, de már előleget kért, nagyon erőszakos volt. Rosszul tettem, hogy belementem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul. Nálunk a faluban több családot károsított meg egy ilyen fotós. Hosszú hónapok alatt végül sikerült pár fotót kicsikarni tőle, de közel sem annyit, mint amennyi pénzt bezsebelt tőlük.


Alap, hogy idegeneket nem engedek be a kapun belülre. Sem fotóst, sem senkit. A víz-gáz és egyéb leolvasókat ismerem.

Ha erőszakos ha nem, ha kívül van rázárom az ajtót és szevasz.

2011. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez akár még csaló is lehet, és leléphet a pénzeddel. Én nem is értem, hogy lehet ilyenbe belemenni, ha erőszakos, ha nem. Bocsi, de nagyon buta voltál.

Rázárni az ajtót, aztán szevasz, ahogy az első írja.

2011. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem buta voltam,hanem egy hülye!!!

Basszus ez a folytonos megfelelni vágyásom mindig bajba visz,ha azt kérik ugorjak a kútba beleugrok,mert meg akarok felelni...

2011. ápr. 20. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is belementem ilyenbe egyszer. Előre lekötöttem 3 fotózást. Semmi gond nem volt, bár soha többet ilyet nem csinálok.

Volt valami plussz költség is és a fotós sem volt profi, olyan klépeket én is tudtam csinálni.

2011. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is mesélte egy ismerősöm,hogy kínkeservesen lett pár kép,rossz minőségben és nagyon sokat könyörgött értük.
2011. ápr. 20. 14:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Elsülhet a dolog jól és rosszul is. Én soha nem mentem bele ilyenbe, kategorikusan elzárkózom minden házaló embertől:) Barátnőm anno belement, amit nem is értettem, mert szuper fényképezőgépük volt, és nagyon jó képeket készítettek ők maguk is a gyerekükről. Amiket kaptak, azok nagyon drágák voltak és semmi extra nem volt bennük,csak valami rendszer szerint jelent meg nálunk a fényképész, azt hiszem, negyedévente.


Előre meg pláne nem szabad fizetni!!!

2011. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen több alkalomról volt szó,nekünk is egy igen szuper Sony fényképezőgépünk van,a férjemnek jobb ha meg sem mondom,hogy mibe mentünk bele.
2011. ápr. 20. 14:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Valami adatot vagy cégnevet hagyott nálad?

Mennyi pénzt kért előlegként és milyen fotókat ígért?

Remélem nem vágott át téged!

2011. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát komolyan meglepő....
2011. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hirtelen te sem gondolkoztál csak belementél...most tényleg vagy jól jársz vagy rosszul.Én sem engedtem volna a kapun se be, nemhogy még ő rőszakoskodjon, az biztos ugy ki raktam volna h a lába se érte volna földet.
2011. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!