Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lesz később a mai fiatalokból?

Mi lesz később a mai fiatalokból?

Figyelt kérdés

Nagyon divat orientáltak. Önfotózásként egoisták (önimádóak). Ha nem lennének egoisták, akkor nem magukat fényképeznék állandóan a tükörben.


Minden divatos ruhával és modern elektronikus dolgokkal körbe veszik magukat.



2014. ápr. 13. 01:30
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

[link]


Régen: [link]


Most: [link]

2014. ápr. 13. 01:40
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
A mai fiatalságon siránkozni nagyon lúzer dolog már kb. 2-3000 éve...
2014. ápr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ezelőtt is voltak ehhez hasonlók, pl. hippik. De ez már a jéghegy csúcsa. És még most jön a jövő.
2014. ápr. 13. 01:48
 4/25 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 13. 01:51
 5/25 A kérdező kommentje:

Csernusként gondolkodom: Magának van egy remek telefonja, fényképezőgépe. És ön csak saját magát fényképezi, holott mennyi szép lány van ön körül, akit le tudna fényképezni, esetleg a természetet, a kutyáját. Nem szép a természet maga szerint? A tavasz, a nyár? Tudja ön, hogy ez már betegség, hogyan is mondjam másképp, eltérve az előbbi kijelentésemtől. Egoizmus. Fotózza le egyszer a természetet ön körül, vagy egy kutyát, és figyelje meg egyszer, hogyan is reagál a kutya erre.


Egoizmus, betegség az önfotózás, és nem én állítottam ezt, hanem a pszichológusok.

2014. ápr. 13. 02:13
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Az egy dolog hogy te az egoista fiatalokat keresed/találod meg, de a nagytöbbsége normális. Látszik hogy csak a hibát keresed másokban! Az meg amúgy miért zavar hogy divat orientáltak?
2014. ápr. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A divatmajmolásról a legtöbben leszoknak majd, szerintem, vagy legalábbis nem tartják majd annyira fontosnak.

Van aki azért fotózgatja önmagát oly sokszor, meg is osztva ezt, mert nagyon önbizalomhiányos és folyamatos pozitív visszajelzésre van szüksége. (Még a legrondább teremtményeknek is irogatják hogy milyen szépek, csinosak)

Tetszeni akarnak maguknak, másoknak. Csak egyszer fiatal az ember.


Többezres kamerát önmaguk fotózására megvenni tényleg baromság, de honnan lehet tudni hogy mást egyáltalán nem örökít meg? Lehet hogy csak nem osztja meg, mert a külseje sokkal több mindenkit érdekel. (Nem azt mondom hogy nincs olyan aki tényleg csak magát fotózza)


A "modern elektronikus dolgok" pedig ma már részei a mindennapi életnek.. Szinte mindenkinek van telefonja, MP3 lejátszója, tévéje...


Szerintem a cigiző, piáló, drogozó, iskolát teljesen lesz_ró tinédzserek jövője sokkal inkább megkérdőjelezhető.

2014. ápr. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

valaki ezt már réges régen meg énekelte...



"Plázák nyílnak a réteken

Aki számít, oda jár pénteken

Ha gyönge a gyökered elragad

A virtuális hazugságáradat"


"Már nincsenek igazi sztárok

Csak előre gyártott slágerek

Csinálhatod ami neked jó,

De úgyis azt veszik majd az emberek

Amit eléjük tálal a TV

Mint moslékot a disznók elé

Ez agymosás, ez a jövő útja

Egy formatervezett világ felé"


"Nem érdekel, hogy mit gondolnak

A trendire programozott agyak

Ha rágósabb is az igazi hús

Nekem akkor sem kell a műanyag"


"És ezt ug@tom, amíg élek

Mint veszett kutyák a holdat

Csípi a szemem a méreg gőze

És torkom marja az oldat"

2014. ápr. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kemények a logikák ismét, az agyamat eldobom! Egyszerűen divat, divatból csinálják, nem kell túlgondolni. Ez nem zárja ki, hogy van köztük a kérdező által felvázolt állapotú is, de alapvetően igen, majmolás, ebben a korban kulcsfontosságú a falka követése, na meg a pletyka. Nem kell rögtön sarkos konklúziókat levonogatni. Ne menjél pszichológusnak. Sokkal árnyaltabbak mind az életszituációk, mind az emberi személyiség, minthogy felírhatók legyenek pár szóval és 3-4 alapesettel - mert az ilyen következtető fejében ennyi, ez él.


Az elektronikus dolgok pedig a kor termékei, divat része, de a magány ellen is "kiváló".

2014. ápr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nem kell általánosítani. Igenis vannak olyanok, akik nem csinálják ezt (pl tükörben fényképezgetés, stb), sőt sokkal többen vannak, csak nyilván a feltűnőbb eseteket könnyen megjegyzik az utcán/interneten.

Ha valakit zavarnak az ilyen emberek, el lehet őket kerülni, ennyi.

Mondjuk az, hogy "modern elektronikus dolgokkal" vesszük körbe magunkat, szerintem nem tragédia, a tanuláshoz kell egy számítógép (esszéírás, infó gyakorlás, információ keresés, nyelvtanulás, szórakozás), és telefonom is van (anélkül sehova sem engednének el a szüleim) de szerintem ez nem tragédia:D

17/L

2014. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!