Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg r*bancosan...

Szerintetek tényleg r*bancosan öltözöm? És ha igen, ez mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés

Sokszor húzok nagyon kivágott fölsőt, vagy olyat, ami így 'lóg', és lecsúszik a vállamon, vagy hátul is 'ejtett. Ehhez a legtöbbször fekete füstös szemeket csinálok, vagy feketén húzom ki felül (nem pandásan :DDD).

Legtöbbször csőfarmert hordok, dorkóval vagy magassarkúval, van, hogy szoknyát (nem minit, combközépig érőt).


Amúgy nem fekszem össze senkivel, de megesett többször, hogy kicsit részegen smároltam srácokkal (ismertem őket). Nem pirulok el, ha flörtölnek velem, veszem a lapot, de tovább nem megyek soha.


pár barátnőm szerint kicsit r*bancos az öltözködésem/stílusom, de jól áll nekem.. Szerintetek igazuk van?


2014. ápr. 13. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akik nem mernek merészebben öltözni, hajlamosak a másikra húzni a mérgüket.

21F

2014. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17 leszek nemsokára:)
2014. ápr. 13. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A ruha miatt nem.


Részegen több fiúval smárolni... Eleve az, hogy 16 évesen, lány létedre berúgsz. Iszonyúan taszítanak az ilyen lányok. 1 menetre megfelelnek, de semmi több.

2014. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szent, nem járok minden héten inni, most is már 2 hónapja nem voltam, de van, hogy berúgok (nem hányásig.)

Amúgy nem egy estén smároltam több sráccal, hanem voltak olyan esték, amikor smároltam egy sráccal.

2014. ápr. 13. 21:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt így ismeretlenül honnan tudhatnánk? Ahogy azt sem, hogy jól áll-e. Ha így érzed jól magad, akkor ilyen vagy, mindegy, hogy minek nevezik. Ha majd változol, mert fogsz, akkor a viselkedésed, öltözködésed is változik majd.
2014. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell magyarázkodnod. Ez az én véleményem:) (nem ez volt a kérdés, tudom)

Egyébként, most 16 évesen ezt csinálod. 1-2 év múlva már az lesz, hogy minden buliban más dug meg, miközben részeg vagy... Másnap nem is fogsz rá emlékezni, hogy ki volt.

Ezzel nincs is gond, kellenek az ilyen csajok is. De komoly kapcsolatra... Felejtős.

2014. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Statisztikailag kegyetlenül esélyes.
2014. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!