Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok, elítélendő az...

Mit gondoltok, elítélendő az a lány, aki webcamerás munkával egészíti ki a fizetését?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez kur***kodásnak számít, vagy nem?
2013. okt. 27. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem éhbért kapnak érte.
2013. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Igen, tulajdonképpen annak számít. Meg mostanában sok "masszőr" és "modell" és "statiszta" is annak számít, igen. Ilyen világokat élünk.


Viszont neked kell tudnod, mi éri meg neked, és mi nem. Ha jól keresel és még tetszik is a "meló", akkor hajrá, csak vigyázz magadra.

2013. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Igen, az. A Gattyán nem fizet jól. Igaz, itt nem vágja át a torkod az elégedetlen kuncsaft...
2013. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
erkölcsileg,mindenképpp...emberi szemmel nézve is undorító.De erre is hajlamosak bizonyos emberek,én speziel lenézem őket.
2013. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem az. Inkább mint, hogy korrupt legyen, vagy másokat vágjon át. Ezt legalább lehet tisztességesen csinálni.
2013. okt. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!