Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ismerősömnek miért baj...

Sok ismerősömnek miért baj az, hogy akkor is szeretem a páromat, ha nincs pénze?

Figyelt kérdés
Párom húsz évvel idősebb, alkalmi munkái vannak. Ennek ellenére én szeretem őt. Ez miért fura?
2014. ápr. 17. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Arra még nem gondoltál, hogy csak jót akarnak neked?
2014. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne rossz nekem mellette?
2014. ápr. 17. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénzről van szó, hanem szerintem arról, hogy ha a párodnak 40 éves koráig nem sikerült jutni valahova az életben (folyamatos állás, ha nem is saját lakás, de tudjon fizetni egy albérletet és önállóan élni, magát eltartani) az sokat elmond. Ilyen emberrel nem lehet családot alapítani, mert vagy nyomorognátok, vagy nagypapakorú lesz, mire megteremtitek a biztos alapot a gyerekvállaláshoz. Egyszerűen hosszú távon nem látni a jövőjét a kapcsolatnak, hacsak azt nem, hogy majd nem lesz gyerek, és te eltartod a nyugdíjaskorú párodat életed végéig. De gondolom most nagy a szerelem, és nem látsz a rózsaszín ködtől.
2014. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Ne erdekeljen mas velemenye,egy idö utan megszokjak.Az a fontos hogy ti jol megvagytok,nem biztos hogy egy multimilliomost tudnal szeretni.

Az hogy miert alakult igy az elete,azt csak ö tudja.Lehet elvalt,lakasa is lehetett,amit volt felesegenek hagyott,lehet munkaja is volt,felmondtak neki,betegseg?Azert ne itelkezzünk,ismerek nagyon sok szereny es nagyon boldog csaladot,viszont jo modut,gazdagot es dusgazdagot is,akik nem boldogok es a szeretet hianyzik az eletükböl.



If you are interested to rent the apt please send me your information, so i can make the deal:


l

2014. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolso,bocsanat ez az utolso angol mondat nem tudom hogy került ide,nem is ertem.
2014. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vágólap
2014. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most miért kellett lepontozni? Egy szóval nem mondtam, hogy egy gazdag pasival jobb lenne a kérdezőnek. Szerintem nem az anyagiakon múlik a boldogság. Viszont a Kérdező azt kérdezhe, hogy miért baj az ismerőseinek, ennek egyik oka igen is lehet az, hogy féltik a férfitól...
2014. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontosan az a véleményem, mint a 3asnak és szerintem az ismerőseidnek is valami hasonló a bajuk, csak ők nem mondják neked, mert nem akarnak összeveszni veled.
2014. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
irigyek rád
2014. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy tudjak nem vitte semmire az eletben, es latjak milyen ember, talan el szeretnek kerulni a kinos pillanatokat amikor mesz hozzajuk kolcsonkerni mert nincs mibol fizetni telen a gazszamlat...
2014. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!