Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek most én vagyok a...

Szerintetek most én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Sétálok az utcán és ott áll egy csapat fiú. Az egyik odajön hozzám és megkérdezi hogy van e rágóm. Mondom neki nincs. Erre egy másik fiú megkérdezi hogy hányadikas vagyok. Erre megrántottam a vállam.(gondoltam nem ő a leghelyesebb fiú a világon hát inkább nem felelek neki) És utána azon röhögtek . hogy én nem tudom hányadikas vagyok.
2014. ápr. 17. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jól viselkedtél.
2014. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mért nem feleltél? Lenézed? Ha normálisan válaszoltál volna nem röhögtek volna rajtad...mért nem válaszoltál rá? Ha egy bűnronda fiú megkérdezné egy ilyen helyzetbe,hogy hány óra van akkor is ez lenne a válaszod? Ez nem helyes ne kezeld le a embereket ne ítélj előre.
2014. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most érezhetted hogy körülbelül mit érez egy fiú amikor 2-végtelen számú lány elkezd nevetni és őt is bámulják. Te sem csináltál semmi rosszat.
2014. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit gáznak érezlek. Ha a világ leghelyesebb pasija kérdezi bármire válaszolsz? Ilyenkor kívánom hogy tévedj el egy idegen helyen, de senki se segítsen, mivel nem te vagy a legszebb lány a világon.
2014. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké. Értettem. De azért nem is nagyon szerettem volna személyes információkat megadni ismeretleneknek magamról.
2014. ápr. 17. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, érezd már magad megtisztelve, hogy egy vadidegen tahó odamegy és se köszönés, se semmi, csak "van rágód, hányadikos vagy" és ettől ess hasra, ha lehet akkor részesítsd orális örömökben is azt a csodaintelligens férfiállatot, aki ennyire ért a nők nyelvén... :D
2014. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye. Minek kéne idegenek kérdéseire felelned? Azt se tudod, kik azok.


FG

2014. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!