Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az életvezetési tanácsadóm...

Az életvezetési tanácsadóm azt mondta, az a dolgom az életben hogy boldog legyek és azt csináljam amit szeretnék? Ez hülye? ÉS ha én egy pedofil rasszista fanatikus tömeggyilkos vagyok akkor is csináljam azt amit szeretnék?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván.

Az életvezetése tanácsadód azt mondta, hogy törvényi kereteken belül, csináld azt amit szeretnél, hogy boldog legyél.

2014. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A tanácsadó helyében inkább jól megvertelek volna kérdező.
2014. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

ezt a kérdést neki is feltettem, és a válasza: ebből is látszik hogy nem veszem komolyan a dolgokat és nem hiszek az egészben.

én meg úgy látom hogy a kérdésem arra világít rá hogy egy nagy kamu az egész. hiszen értelmes válasza nincs csak kitérő.


mint amikor hittan órán megkérdeztem hogy Ádám és Éva találkozott-e neandervölgyiekkel vagy csak Homo Sapienssel. nem kaptam választ csak kiküldtek az óráról.

szánalmas.

2014. jan. 24. 11:04
 4/15 A kérdező kommentje:

és ha az én boldogságom nem fér bele a törvényi keretekbe?

hm?



törvényi kereteken belül, csináld azt amit szeretnél, hogy boldog legyél.

2014. jan. 24. 11:05
 5/15 anonim ***** válasza:

Pl. olyan helyen dolgozz ahol nem utálod a munkád, tanulj olyan szakmát esetleg pluszba ami mindig is érdekelt, de eddig nem valósítottad meg. Utazz el egy olyan helyre ahová vágysz már régóta. Keress magadnak (új) hobbit. Ismerj meg új embereket, építs kapcsolatokat.

Nem kell egyből hülyeségekre gondolni...

2014. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bumbi02 ***** válasza:
Mi az az életvezetési tanácsadó?
2014. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
életvezetési tanácsadóknak ez a dolga, eldurrogtatnak pár közhelyet és ezért fizetik őket.
2014. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 bumbi02 ***** válasza:
Szóval ezért sokan még pénzt is adnak... Hát.. Azt mondom aki ilyenért pénzt ad ki, az megérdemli hogy ilyen közhelyeket kapjon...
2014. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

magyarázd meg mondjuk egy IRA terroistának egy Alkaida tagnak, vagy egy Dzsihádot követő harcosnak.

akinek élete célja és az örök boldogság elnyerésének eszköze a hitetlen keresztény kutyák átküldése a túlvilágra.


ami az egyiknek hülyeség a másiknak akár dogmatikus alapokon nyugvó életcél is lehet.

vigyázzunk mit nevezünk hülyeségnek!


Nem kell egyből hülyeségekre gondolni...

2014. jan. 24. 11:52
 10/15 bumbi02 ***** válasza:
A dzsihádnak semmi köze a hitetlenek megöléséhez. Se az Al-Kaidának, se az IRA-nak.
2014. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!