Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire csúnya dolog, hogy...

Mennyire csúnya dolog, hogy egyszer elbeszélgettem itt egy fiúval úgy, mintha lány lennék? Lánynak mondtam magam.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból hogy milyen, ki akartam próbálni, és csak egyszer csináltam. Ha csak úgy írogattam itt néhányszor vele, közben ő lánynak hitt pedig fiú voltam, ez így megbocsátható dolog azért, ha csak egyszer fordult elő?
2014. ápr. 18. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem csúnya csak nekem fura. Egy kicsit búzás beütés nincs?
2014. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, biszexuális vagyok
2014. ápr. 18. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
:D rafkós
2014. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem akkor igazán gáz, ha személyes irányba elmegy a dolog, mert akkor már játszol valaki érzéseivel. Vagy ha olyanokat írsz amiket egy csaj nem írna, és ezzel téves benyomást keltesz a fiúban arról, hogy milyenek a csajok. Plusz az is gáz lenne ha kérdéseket posztolnál.
2014. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!