Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, szerintetek mennyire...

Kamaszok, szerintetek mennyire lenne csúnya dolog ellógnom az iskolából a jövőhét csütörtököt ezért?

Figyelt kérdés

Egy gimnáziumba járok ahol minden évben áprilisban van diákkampány, amit a 11.-es osztályok csinálnak. Az én osztályomé a csütörtök. Eléggé le vagyok sz*rva az osztályban, semmi munkát nem adtak nekem a kampánynappal kapcsolatban, csak annyi ami mindenkinek, hogy vinni kell süteményt meg 3 üveg üdítőt. Kampányfilmet is csinálni kellett, én abban se nagyon vagyok benne.

Meg elvárják, hogy 6ra be kéne menni reggel kajákat csinálni az osztálynak, de én nem tudok bemenni, kb. 6kor indul a legkorábbi buszom, csak 7re érnék kb. be.

Szóval totál feleslegesen lennék ott, amíg az osztály többi része csinálja a dolgát, én tök felesleges vagyok oda.

Szerintetek mennyire lenne csúnya dolog, ha ellógnám a napot, ti az osztálytársaim helyében mennyire haragudnátok érte? Mert tudom, hogy az osztály érdeke az egész nap, hogy jól csináljuk, de akkor is.

17/F


2014. márc. 29. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kevésbé gáz, mint egy tanítási napot ellógni. De azért, mert úgy érzed felesleges vagy még szórakozhatsz jól. Ne várd, hogy bevegyenek maguktól, közeledj inkább, vegyél részt a dolgokban.
2014. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
semennyire. kellemes pihenést csütörtökre
2014. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lógd el!
2014. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az osztálytársaidnak semmi köze ahhoz, hogy te hol vagy aznap (pl. mehetne akár a hasad is, vagy ilyesmi). Tényleg inkább most lógj, mint tanítási napon.
2014. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ingyen kaja es pia, miert lognad el? Bemesz es hederelsz, nem csinalsz semmit. Ulj ki a napra es stirold a csajokat!
2014. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

menj be és pihizz, ismerkedj más osztályokkal..

inkább mint egy tanítási nap..:D

15l

2014. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben lazulnék otthon. Ha megteheted csak nyugodtan. Jó pihenést. Azért irigy vagyok, de most hogy így leírtad én is maradok itthon csütörtökön vagy pénteken.
2014. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Oh,ne aggodj.

Pihenj otthon!

2014. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én bemennék iszogatni,eszegetni,nézelődni,röhögni az embereken aztán hazajönnék.


Amúgy meg jó pihenést csütörtökre ;)

2014. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Miért lógnád el? A programos napok a legjobbak a suliban!

De ha ennyire nem vesznek figyelembe, talán észre sem veszik, hogy nem vagy ott...

2014. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!