Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek csúnya dolog volt...

Szerintetek csúnya dolog volt ez a többiekre nézve?

Figyelt kérdés

Tegnap az iskolában szalagavató volt, az én évfolyamom rendezte, mi is pakoltunk, elég sok széket kellett a dolog előtt is, meg késő este is miután vége lett. 22:30 körül amikor még úgy nézett ki sok pakolnivaló van, leléptem az iskolából és hazajöttem, mert az anyám írt egy sms-t, hogy itt van az iskola előtt, nem akartam nagyon megváratni. Bár még maradtam volna (nem szeretek pakolni, csak hogy a többieknek nehogy rossz véleménye legyen rólam). Ők biztos pakoltak még akik ott voltak olyan 23-23:30ig legalább.

Szóval szerintetek csúnya dolog volt a többiekre nézve, hogy pakolás közben szóltam az osztályfőnöknek, aki elengedett és hazajöttem?


2013. dec. 14. 12:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és bejárós vagyok, késő este már nincs busz, ezért vittek haza autóval, az út olyan fél óra.
2013. dec. 14. 12:13
 2/6 anonim válasza:
66%
Dehogyis! Ne zavartasd magad emiatt. Ne ess abba a hibába, hogy túl lelkes vagy az emberekkel szemben, nem mindig kapod ezt vissza. Ez nem is volt olyan eset, hogy ne tudták volna megoldani nélküled. Ne aggódj emiatt :)
2013. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán nem. Természetes dolog, hogy indultál haza.

Még ha tíz percre is laknál a sulitól, akkor is, ha a szüleid jönnek érted, hogy visznek haza, akkor ez van, nyilván nem fogsz vitát generálni, hogy márpedig te maradsz.

2013. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megértik, senki nem fog rád haragudni emiatt.
2013. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már akartam írni, hogy nem volt szép dolog, de végigolvastam, és mivel tényleg messze laksz, anyukád kint várt rád, plusz az ofőtől is elkéretőzködtél, tehát nem szó nélkül léptél le, ez így korrekt.
2013. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy azoknak az embereknek illett az ilyesmit sokáig vállalni, akik az adott városban laktak. Mások hazamehettek korábban, de azért nem azonnal. Ha ment a buszod, meg iylenek, akkor oké.
2014. jan. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!