Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki,...

Hogyan engeszteljem ki, amiért a megcsalással humorizáltam?

Figyelt kérdés
Kaptam egy rokonomtól egy késkészletet, hogy majd legyen ha elköltözöm külön. Erre én meg mutattam a barátomnak, és viccből megjegyeztem, hogy na most kéne megmutatnia a facebookját :) Én azóta is nevetek a dolgon, ő meg megharagudott rám, pedig nem szoktam ilyennel viccelődni, de ez jól jött ki, de úgy látszik mégsem.
2014. ápr. 18. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán már nem kellene nevetni a dolgon, mert annyira azért nem volt vicces...
2014. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát vagy ezzel a mű-felháborodással terelte el a dolgot a Facebookjáról... én se mutogatnám a privát dolgaimat a férjemnek, pedig nem csalom meg, de ha egyszer-egyszer ezzel tréfálkozik, én simán odavágom, hogy gyere nézz bele, nincs titkolnivalóm. Nagyon furcsa ez a hirtelen jött duzzogás a barátodtól.
2014. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval kapsz egy KÉSKÉSZLETET, aztán a barátod elé állsz, kezedben a KÉSKÉSZLETTEL, hogy na szívem mutasd a facebookod. Rohadt vicces, de tényleg. Szarás közben nem akarod fogni a kezét, nehogy véletlenül mással chateljen közben?? Idióta humorod van.
2014. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nem gondoltam komolyan, hogy mutassa meg, csak ő húzta fel magát rajta :)
2014. ápr. 18. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy nem gondoltad komolyan és poénnak szántad,de ezek szerint ez valamiért még sem esett neki jól,vagy van valami titkolnivalója.Szóval vagy nem vagytok egy hullámhosszon,és nem egyezik a humorotok,talán alapból nem is szereti a barátod az efféle poénnak szánt megjegyzéseket,vagy nem tiszta a lelkiismerete.

Mindenesetre máskor ne erőltesd ezt a fajta vicceskedést,mert nem vevő rá a barátod.

2014. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem volt annyira durva poén, bár lehet, hogy a barátod egy mimóza lelkű királykisasszony. :) Vannak ilyen pasik. Valamit belemagyarázott, nem vette a poént. Ne nevess rajta, hanem mondd meg neki, hogy te tényleg csak viccnek szántad, nem gondoltad, hogy megbántod vele, ha mégis így volt, elnézést kérsz, többet nem fogsz ilyesmivel viccelődni.

Ha még ezek után is vonul, hagyd a p...csába, majd megbékül.

2014. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!