Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan engeszteljem ki barátnő...

Hogyan engeszteljem ki barátnőmet, akit úgy szeretek, mint a testvéremet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ügyem ami elég régóta húzódik és barátnőm múltkor fejet mosott: az enyémet. De úgy érzi, feleslegesen koptatta a billentyűzetet, amikor beszélt. Nagyon rossz volt, amikor úgy hittem, hogy haragszik rám. Azt mondta, nem állít választás elé, én akarom saját magamat, mert tényleg felemészt. Nem szeret (a fiú) ez tény. Két év alatt lett volna rá ideje. Még csak igazán barátoknak sem mondanám magunkat. Néha összejárunk. Amikor ezt írja:

"márpedig ha te nem fogadod el magadat, akkor másoktól sem várhatod el ezt

kivéve tőlem persze

én mindig, minden körülmények között elfogadlak, és szeretlek, olyannak amilyen vagy. remélem ezzel tisztában vagy"

Hogyan engesztelhetném ki? Hiányzik és szeretem és sírok, akárhányszor ezt olvasom. Természetesnek vettem a barátságunkat, sose veszekedtünk.

Azt mondta, nem haragszik, de szeretném teljesen kiengesztelni.

20/l


2014. ápr. 2. 20:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Az idézőjeles részt barátnőm írta.
2014. ápr. 2. 20:31
 2/5 anonim válasza:
Mondok Neked egy nagyon furcsát. Mi történne, ha egyszerűen megmutatnád Neki, amit most ide írtál? Engem meghatott, és ha tényleg a barátnőd, szerintem őt sem hagyja hidegen, hogy ennyire mindent megteszel Érte, és ennyire kétségbeesett vagy, hogy még vadidegenektől, Titeket nem ismerőktől is tanácsot kérsz, csak hogy egészen rendbejöjjenek a dolgok. Én megpróbálnám. Járj szerencsével!
2014. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az előttem író válaszát tanácsolom én is. Egyszerű, őszinte. Pont.
2014. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
deee most mi van? nekem zavaros ez az írás... miért kéne kiengesztelni a barátnődet? megbántottad valamivel? hogy lehet egy fiúüggyel megbántani valakit? vagy azt a pasit nézted ki magadnak, aki neki régóta tetszik? tényleg nem értem...
2014. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem.

Van ez a fiú, aki tetszik nekem és nem szeret viszont.

Két éve. Ő két éve ezt hallgatja.

És hát meg lehet unni egy idő után tudom, főleg, ha az alany (én) nem képes továbblépni.

De úgy érzem, menni fog.

Nem csak érte, hanem, mert "eljötte az ideje".

Egyáltalán nem fáj már, nem sírok, nem hiányzik, csak ez a göcsörtös ragaszkodás nehezíti meg..mégis csak ő volt mindenben az első. Csók, szex. Megtanított sok mindenre, miatta vagyok most olyan, amilyen.

És barátnőmet is bizonyos szinten neki köszönhetem.

2014. ápr. 6. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!