Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik a mai tinikkel?...

Mi történik a mai tinikkel? Miért nem szűz egyikse? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
szeretnék olyan válszokat kapni mit normális tinik irnak akik nem olyan trehány szarok!nektek mi a véleményetek a nagyarcú , részeges, ku**ás 12-13 évesekről?

2014. ápr. 19. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem mindegyikük az, csupán az 50-80%-a.. ami így is elég ijesztő, deháát..

Mi a véleményem? Hát.. így nem nagyon lesz normális felnőtt lakosság.

2014. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

ilyenkor öregnek érzem magam. 19 éves vagyok és szűz. nem azért vagyok szűz, mert nem lett volna kivel lefeküdni, hanem azért, mert többre tartom magam annál, hogy csak egy strigula legyek valakinek a noteszében. manapság a tinik (tisztelet a kivételnek) saját magukat sem becsülik. és csodálkoznak, hogy mindenki k*rvázza őket. sokan sajnos nem értik, hogy a szex nem csak egy játék, egy kis szórakozási lehetőség, hanem normális esetben egy komoly párkapcsolat része. nem beszélve arról, hogy legtöbben a védekezéssel sincsenek tisztában. náluk már nincs értéke a testi kapcsolatnak.

19/L

2014. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kimondtad! Tisztelet a kivételnek. Végre! Köszönöm!

Egyébként én nyíltan rájukmondom hogy közönségesek. Amit leművelnek egynéhányan az az ősemberek korszakában sem volt tolerálandó dolog. Pedig azt hinnénk hogy van tartás ebben a technológiailag fejlődött világban...

2014. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért a tinik alatt szerintem nem mindegy, hogy a 12-13 évesekről beszélünk, vagy a 16-17 évesekről. Voltak olyan osztálytársaim általánosban, akik 12-13 évesen elvesztették, és azt hitték, menők lettek ezzel. Én sem vagyok már szűz, de én nem 12, hanem 15 évesen vesztettem el, bár most is úgy érzem, hogy várhattam volna vele, de nem bántam meg. Szerintem egy komoly kapcsolatban elgogadható a kamaszoknál is. Akivel elveszítettem, közel 2 évig együtt voltunk. Mindenesetre én is azt mondom, hogy nagy butaság 12-13 évesen lefeküdni bárkivel.

17L

2014. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
#2 Igazad van. Egy kicsit beléd is zúgtam.
2014. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

#5: köszi a bókot. :)

19/L (#2-es válaszoló)

2014. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez a dolog kicsit túl van reagálva... régen is ugyan ez volt csak akkoriban nem létezett facebook meg média ahol észrevetted.
2014. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a menő, sajnos. Nagyon-nagyon kevés társaság van (iskola, sportklub, szakkör, bármi), ahol normális értékrendű tinik vannak. De ettől még léteznek, sőt, csak nyilván kevésbé feltűnőek.

Én 16 éves vagyok, nemsokára 17, nem sietek el semmit. Amíg nem találtam olyan társat, akivel párkapcsolatot lehetne kialakítani (nem látom értelmét, hogy egyéjszakás kalandokba bonyolódjak...), addig szűz maradok. Van még sok ilyen, csak ezt sokan nem hangoztatják, mert akkor valami értelmes személy beszól nekik.

16/L

2014. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Én is 14 éves vagyok de nem igazán tudom megérteni a környezetemben élő kortársakat :// a legtöbb akit ismerek már nem szűz és büszkén vállalja nekem viszont elég visszataszitónak tűnnek!
2014. ápr. 21. 13:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is 14/L vagyok, és van egy pár ismerősöm akik ilyenek. A legtöbbjük rossz társaságba keveredett, elváltak a szülei, vagy egyáltalán nem foglalkoznak velük. Pl. megengedik a tetkót, meg minden hülyeséget. A neveltetése is számít ilyenkor a tiniknek. Egyébként igazuk van a többieknek, a rossz társaságban ez a menő. Talán még biztatták is hogy tegye meg, mert ők már át estek rajta. Ki tudja...
2014. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!