Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudnak kösszöni?

Miért nem tudnak kösszöni?

Figyelt kérdés

Ma jöttem hazafele, Gréti és Kitti kutyát sétáltatott, volt osztálytárs és tesója. Köszönöm elég hangosan hogy heló, és az egyik elég azt mondja a másiknak" Ne köszönk neki" Nagyon utálom az ilyen bunkó embereket. Miért nem tudnak köszöni ?

Ők ettől jobban érzik magukat? Mit tegyek legközelebb?



2014. ápr. 15. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Te se foglalkozzál akkor velük én azt mondom..

Legközelebb ha találkoztok,csinálj úgy,mint ha ott sem lennének..és kész!(de persze az is megeshet,hogy még te leszel a szemükben a bunkó ha legközelebb nem köszönsz,de az az ő bajuk..)

2014. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük. Te csak köszönj nekik nyugodtan, hadd érezzék rosszul magukat, amiért ekkora bunkók.
2014. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:

Ismerem a helyzeted, én is sok ilyen bunkóval vagyok körülvéve.

Azt tudom ajánlani, amit az első válaszoló, vagy felteszek egy kérdést, ami lehet, hogy egy "sablonkérdés" lesz, de lehet, hogy választ ad annak a két ember viselkedésére.

Volt valami a múltban közted és a volt osztálytársad és tesója közt? Valami, ami miatt pl nem kedvelnek..

Vagy embergyűlölők, vagy valamit nem kedvelnek benned. Ezt tudom maximum erre mondani/írni.

2014. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy van negatív dolog! De ők mindig ilyen beképzeltek voltak! Pénz miatt ilyenek szerintem. Lehet megkérdezem face-n miért nem tud köszöni jó ötlet ?
2014. ápr. 15. 18:59
 5/5 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:

Ez így már részben választ ad erre a dologra, mert lehet, hogy önmagukon kívül mindenkit lenéznek és pont a pénz miatt ilyenek.

A Face nem rossz ötlet szerintem, de várd meg mások válaszát is, hogy biztos legyen a dolog. Nagy eséllyel majd a kérdés miatt téged fognak valami bunkónak tartani, de hátha választ kapsz tőle/tőlük.:)

2014. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!