Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért töltenek fel manapság...

Miért töltenek fel manapság mások magukról 6000000000-szer képet a Facebook-ra? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert menő, ha minden vackot kiposztolsz és a mindennapi életed dolgait lájkok számában találod értékesnek. Ha sok a lájk, akkor az emberek szeretnek és menő vagy, ha nincs lájk, akkor meg nyomi vagy. Sok ismerősöm gondolkodik így, aki rendszeresen facebbokozik. Nekem két éve nincs facebookom, részint emiatt.
2014. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sok igazság van benne...

2014. márc. 30. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Gyenge önbecsülés vagy túlzott egoizmus. Énőszinte leszek, szeretem a facebookot, mert hasznos tud lenni a kapcsolattartás maitt, de nem túlzok, mikor azt írom, hetene 1!! zenét ha kilinkelek. Új képet hónapok óta nem raktam ki, mert egyrészt nem készült, másrészt magamat mit fotózgassam. Ésszel kell használni az oldalt, csak ez sokak számára túl nagy kihívás.
2014. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És miért kell mindhez egy semmitmondó idézetet oda****ni?

Ettől még vagy 20x idegesítőbb lesz az egész. Egy hülye elkezdte, a többi meg folytatja.

2014. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk, nem kell velük foglalkozni.
2014. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdésemre a válaszokat, igazán hasznosak!
2014. ápr. 4. 15:14
 7/7 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok a csücsörítős önfotózgatásról?
2014. jún. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!