Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit szoktatok sírni?...

Mennyit szoktatok sírni? Mikor sírtatok utoljára?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 22:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem sokat,de mióta eléggé magam alatt vagyok többször előfordul.
2014. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Engem úgy tanítottak ,hogy egy férfinak legyen tartása ,így max temetésen sírok. 24F
2014. ápr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
3 hónapja, mikor szakítottam a barátommal. A megkönnyebbülés jött ki rajtam, hisz jó volt túllenni rajta - én már nem szerettem, de halogattam a szakítást. Illetve azért is sírtam, mert előjöttek az emlékek, egy nagyon szép kapcsolaton vagyok túl, és szerencsére az elválás is békésen alakult. Egyébként nem vagyok érzékeny lelkű nő, elég kemény és rideg vagyok, nem nagyon szoktam sírni, max. az állatos filmeken (pl. Marley & me), vagy ha valami trauma ér (baleset, haláleset a családban). Régebben, kamaszkoromban rengeteget sírtam, szinte heti rendszerességgel, de ezt a hormonoknak tudom be. Minden apróságon megbántódtam, és nagyon felkavartak jelentéktelen dolgok. Ahogy túlléptem a kamaszkoron, ez is elmúlt, 180°-os fordulatot vett, és egyetlen példát sem tudok hozni arra, hogy azért sírtam volna az elmúlt években, mert megbántottak - nem is tudna, leperegnek rólam a dolgok.
2014. ápr. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Sajnos pár éve már nem sírtam. Egyszerűen nem tudok. Pedig néha tényleg jó lenne kiadnom magamból a szomorúságot, pláne ha olyan történik, de nem megy :(
2014. ápr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

egyszer csöngött a telefonom, és egy külföldi szám volt.

felvettem egy angol akcentussal és törtmagyar kiejtéssel beleszól egy ügyvéd.

XY vagyok ennek az embernek a jogi képviselője...akkor már tudtam baj van.

nos ő meghalt, és a hagyatéki tárgyalásra kell átadnom az idézést, de mivel maga az egyedüli közeli rokona, Ön van megjelölve örökösként.

És akkor elkezdte sorolni mit örököltem.

Kb 15 percig csak azt sorolta.

majd megbeszéltük, hogy mikor tudok vízumot szerezni, meg más dolgokat, és ha mindez megvan akkor csörögjek neki vissza, mert akkor pontosítjuk a tárgyalás időpontját.

Mikor letette, nem tudtam hogy bánatomban sírjak, bár az utóbbi években nem tartottuk a kapcsolatot a rokonnal, vagy örömömben, hogy egy társadalmi osztállyal feljebb léptem az örökléssel.

Másnap azonnali hatállyal felmondtam, és a párom is, megszereztünk mindent, és kirepültünk.

Olyan volt mint a filmekben, reptér, sofőr várt a reptéren, ügyvédi irodába menet, megcsodáltuk a felhőkarcolókat, majd a tárgyalás után elmentünk a birtokára.

És azóta kinn élünk.

2014. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Férfi miatt 13-14 éve... Nem érdemelte meg. Más okból meg mostanában minden nap... De ez most más.
2014. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Úgy 2 havonta szükségem van rá. :)

Ilyenkor leülök este az ágyamra, eszembe jutnak az emlékek, és sírok.

Van, amikor meghatódottságomban, van amikor fájdalom miatt. De néha kell, után jobb szokott lenni.

2014. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
5 éve sírtam, mikor meghalt apám. Azóta "nem tudok" sírni.
2014. ápr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én ma bőgtem egy csomót melóhelyen, mert beleszerettem egy lányba aki szintén leszbikus és már fáj, annyira szeretem, vagdosni akarom magam, denem volt hozzá semmim és egy csődtömegnek érzem magam és félek mi lesz velem majd később. Kollegina észrevette, kérdezte, miért sírtam, elképzeltem az arcát ahogy ezt mind elmondom, bekamuztam valamit.


Gyakran sírok; otthon, egyedül, melóhelyen a wc-be zárkózva.

2014. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!