Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a "magcon boys"-t?

Ismeri valaki a "magcon boys"-t?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki a magcon boys-t Magyarországon? Tehát Nash Grier, Cameron Dallas, Matthew Espionsa, stb?
2014. ápr. 21. 11:48
1 2 3 4
 1/33 Hael El Auira válasza:
Én nem. Miért?
2014. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hát csakhogy vannak-e itt rajongóik :D
2014. ápr. 21. 18:06
 3/33 anonim válasza:
Én igen , Imádom őket ,nekem Nash a kedvencem :D neked ki?
2014. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Cameron, Nash, meg Matt és tudod hogy sokan vannak, ja persze meg még Skylynn vagy nemtudom hogy kell leírni a nevét :3
2014. ápr. 24. 06:43
 5/33 anonim válasza:

Igen skyllyn , Nash-nek a húga :D

Nash-nek az öccsét nézd meg Hayes Grier ő is cuki :D

2014. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ismerem :)
2014. ápr. 27. 07:01
 7/33 dorcsuu válasza:

Hát nekem Cam és Hayes túl b*zis, Carter egyszerűen csak fura, a két Jack idegesítő, Shawn, Matt, Aaron és Taylor tulajdonképpen aranyosak, Nasht pedig bevallom, imádom. :D Egyébként szerintem az oké, hogy viccesek és irtó helyesek, de kiemelkedő tehetségük egyiküknek sincsen. Konkrétan attól népszerűek, hogy ilyen jól néznek ki. És ezt úgy mondom, hogy én is szeretem őket. :D Igen, még azokat a tagokat is akiket fent fikáztam. Ja és amúgy szerintem Nash és Cameron nemsokára be fognak futni, főleg most hogy Mattal, Hayessel és Carterral együtt leszakadtak a Magconról, és ugye őket kettejüket a 26mgmt egyengeti, szóval van egy olyan érzésem hogy erről a két srácról sokat hallunk még. ;)

Ja és ha eddig még nem tűnt volna fel, igen, ismerem őket. :D

2014. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Igen, rossz nézni hogy mennyi rajongójuk van, mikor ugye semmi különöset nem csinálnak. Már csak az a probléma, hogy én is szeretem őket, de egyszerűen nem tudom miért, hiszen most mondtam el
2014. máj. 3. 08:50
 9/33 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú stílusú lány vagyok, macklemore-t hallgatok, és zavar egy picit hogy ilyen justin biebereket szeretnek, stb.. :/ mondjuk ez csak matt
2014. máj. 3. 08:53
 10/33 dorcsuu válasza:

Hát ja, de amúgy Shawn nagyon jól énekel, meg egy csomó stúdiös képet töltöget instára szóval simán lehet, hogy neki nemsokára számai jelennek meg. Sz'al ő egy pozitív kivétel. A két Jacknek már van is egy közös száma, még nem hallottam de őszintén szólva nem is nagyon érdekel... Meg asszem vagy Shawn vagy Taylor énenelt Austin Mahone egyik számában. De ez megint az amit mondtál, hogy Austin egy tinisztár, akinek a rajongói 12-16 éves csajok. Szerintem ők is kezdenek elmenni ebbe a b*zis irányba, főleg Cam és Matt, de Cam mindig is ilyen volt, elég csak ránézni az instás képeire.

De am velem is ez van, fiús csaj vagyok, fogalmam sincs mit eszek ezeken a srácokon akik a kinézetükből élnek. :D de hát rohadthelyesek, na. :$ Főleg Nash, hát uramatyám *-*

2014. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!