Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bringások! Ti mit viseltek...

Bringások! Ti mit viseltek esőben kerékpározás közben, hogy ne ázzatok el? Honnan vásároltátok?

Figyelt kérdés

Pár hete biciklivel járok munkába, 2*15 km, és esőben sem szeretnék máshogy. Most egy gyenge minőségű esőkabátom van, nagyon bő is, a kapucnit lefújja a szél, de nem nagyon találok normálisat nem horror áron, és persze jó lenne, ha picit nőies is lenne, és bármilyen szín szóba jöhet. :)

Ötletek?



2014. ápr. 25. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Huu, hát mindenképpen vízálló ruha kell,de ebben nincs tapasztalatom,mert nem közlekedésre használom a bike-ot.Vannak széldzsekik amik bringázáshoz lettek kifejlesztve,nem olcsók,de csak egyszer kell megvenni.jól szellőzik kifelé,befelé viszont nem engedi be a hideget és a vizet.Ezek kapucnisak általában,hogy a hajad se ázzon el. :) Majd keresek valamilyet mindjárt.
2014. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, szuperül néz ki, de még csak most kezdtem el dolgozni, ez a negyede a leendő fizumnak :O

A bringámat is csak az imádság tartja össze, arra kell majd első körben költenem. :(

2014. ápr. 25. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ennek ezt használom (illetve talán egy korábbi verzióját): [link]


Hentes ruha alakú, a térdedre felfekszik, a szél néha nekem lefújja a térdemről, olyankor visszaigazítom, amúgy jó. Plusz vízálló bakancs.


Volt egy másik esőkabátom is, azt a Homasita autósboltban vettem [link] , az is poncsószerű, mint egy sátor ráteríthető a kormányra, és így nem ázik el se a kezed (kesztyűd), se a lábad. Viszont a szélre érzékeny volt, lobogott, ezért inkább a Decathlonosat használom.


"a kapucnit lefújja a szél" Bicajos sisak alá vedd fel.

2014. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

eső=pulóverben átáznál

ha nagyon nincs pénzed, akkor olcsó kínai esőkabát. összehúzhatós, nem fújja le a szél, táska aláfér:

[link]

igaz, kezed lábad elázik, de nem vészes, ha eszel rendesen és mozogsz is, akkor az immunrendszered erős marad.

jobban jársz, ha a bringára spórolsz, nem kellemes félúton a defekt vagy egy széteső középcsapágy.

2014. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!