Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 17 évesen hogy tanuljam meg...

17 évesen hogy tanuljam meg ezeket cipőkötés/biciklizés/szorzótábla?

Figyelt kérdés
A kérdés nem kamu.

2014. márc. 22. 12:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A cipőkötést nekem is meg kéne tanulnom normálisan, bár tudok cipőt kötni, de mindig vagy kilazul vagy mondjuk futás közben teljesen kikötődik. Szóval nem jól kötöm meg valószínűleg.
2014. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Cipőkötés: megkérsz valakit hogy mutassa meg, és begyakorlod.

Biciklizés: szerzel egy oldalkerekes biciklit, megtanulsz rajta tekerni, megállni stb., aztán pedig leveszed az oldalkerekeket, és próbálgatod. Először csak gurulgatsz kisebb lejtőn, tanulod az egyensúlyt, utána hajtani is megtanulod.

A szorzótáblát meg kinyomtatod, és egyszerűen bemagolod, és megkérsz valakit aki kikérdezi. Amúgy rengeteg szorzótáblát tanító eszköz van, pl. számítógépes játék, vagy fizikai játék amit papír írószer boltban vehetsz.

Nem írtad le mi okozza ezekben neked a nehézséget.

2014. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ciki,de ez van...
2014. márc. 22. 12:10
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Vagy kérd meg azt aki az elmúlt 17 évben enni adott neked hogy mutassa meg. Ne szégyelld, nem te tehetsz róla, nem vagy ettől senkinél sem kevesebb!
2014. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Jó-jó cípőkötés, meg biciklizés... na de szorzótábla?
2014. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Leülsz és megtanulod. Ennyi a nyitja.
2014. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kiskoromban lusta voltam ezekre.A biciklizést meg már próbáltam de el is estem.
2014. márc. 22. 12:17
 8/25 anonim ***** válasza:

Cipőkötés gyakran kioldódik, ha csak szimplán kötöd meg (pláne futás közben), duplán kell megkötni és az sem árt, ha a kilógó végeket visszatűröd a nyelv és a keresztezett fűzők közé, úgy, hogy ne nyomja a lábad.

Biciklizést alacsonyra állított ülés mellett, széttárt lábakkal, hogy dőlés esetén rögtön le tudd tenni a talpad a földre. Előbb a gyerek futóbicikli módjára az egyensúlyozást kell megtanulni, a pedálokat nem kell használni. Minél messzebbre kell egy lendülettel eljutni úgy, hogy a lábad csak akkor teszed le, amikor már áll a bicikli és el akar dőlni.Ez sík terepen is kiválóan gyakorolható. Utána kell a pedálozást megtanulni, amikor már tudod tartani az egyensúlyt. Pedálozás közben meg a kontra használatát azonnal el kell sajátítani.

2014. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom nem csak a te hibád hogy lusta voltál. Ezeket a szülőknek (a szorzótáblát a tanárnak is) kötelessége megtanítani, megszerettetni veled. Szóval nagyrészt nem a te hibád, ha lusta voltál, akkor sem.
2014. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak elmaradottságaim. A hagyományos órát már nem tudom leolvasni :D

18L

2014. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!